رییس پلیس راهور:
پیامک‌های جریمه بی‌شناسه نیاز به پرداخت ندارد

آی‌سی‌تی نیوز – رییس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: پیامک های ارسالی تخلف به دارندگان خودروها که فاقد شناسه و شماره قبض پرداخت است هیچگونه اعتباری نداشته و نیازی به پرداخت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سید کمال هادیانفر با بیان اینکه در برخی اوقات برای خودروهای متوقف در پارکینگ منازل یا از طریق شهرهای دیگر برای دارندگان وسیله نقلیه پیامک جریمه ارسال می شود، افزود: برای اینگونه موارد احتمالی طی سالجاری طرح هایی در ۵ مرحله به انجام رسانده ایم که برای مردم ایجاد مزاحمت نکند.

وی با تاکید بر اینکه پیامک اول بدون شناسه و شماره قبض هیچگونه اعتباری نداشته و نیازی به پرداخت مبلغ ندارد، گفت: اشخاصی که شماره پلاک خود را مخدوش می کنند و سبب اذیت و آزار برای دارندگان سایر خودروها می شوند در مرحله اول تذکر و مراحل بعد با پیگیری های لازم اعمال قانون خواهد شد.

هادیانفر با اشاره به اینکه مردم نگران دریافت اولین پیامک جریمه بدون شناسه و شماره قبض که فاقد هر گونه وجاهت قانونی است نباشند، افزود: در برخی اوقات پیامک هایی برای برخی از خودروها در دیگر شهرها صادر می شود که مردم نباید نگران این مهم باشند زیرا در مرحله چک اپراتوری که توسط پلیس انجام خواهد شد اینگونه موارد اصلاح می شود اما اگر پیامک دارای شماره قبض و شناسه پرداخت بود به این معنی است که این جریمه قطعیت داشته و باید پرداخت شود.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.