برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارتباطات به کمیسیون اقتصادی ارایه شد

آی‌سی‌تی نیوز – سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه برنامه‌های وزیران پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مرحبا در گفت و گویی اظهار کرد: امروز در نوبت صبح میزبان وزیران پیشنهادی برای وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین ارتباطات و فناوری اطلاعات بودیم.

نماینده مردم آستارا در مجلس افزود: بهرام عین‌اللهی وزیر پیشنهادی بهداشت در خصوص برنامه‌هایش در وزارت بهداشت از اقتصاد سلامت گفت و درباره توزیع عادلانه تجهیزات و امکانات پزشکی و پزشکان متخصص در نقاط مختلف کشور از جمله تقویت امکانات پزشکی در نقاط محروم و دوردست صحبت کرد.

مرحبا تصریح کرد: البته از جمله مهمترین مواردی که به آنها اشاره و در موردشان بحث شد، بحث کرونا بود و انتقاداتی که در این زمینه وجود دارد. متأسفانه هر روز تعداد زیادی از هموطنان خود را از دست می‌دهیم و تعداد بیشتری از هموطنان ما با درد و رنج این بیماری دست به گریبان هستند و همچنین موضوع واکسیناسیون عمومی کشور بحث‌های ما و آقای عین‌اللهی بود و در موردش صحبت شد.

وی عنوان کرد: امیدوار هستیم در آغاز دولت جدید با روش‌های بهتری نسبت به این مسئله عمل و به مردم کمک کنیم تا زحمت کمتری را متحمل شوند.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از پزشکان متخصص، بحث آموزش پزشکی و عدالت آموزشی هم از جمله مسائل دیگر در صحبت‌های نمایندگان و عین‌اللهی بود و در مورد مسئله بهداشت به آنها اشاره شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی بیان کرد: عیسی زارع‌پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات هم برنامه‌ها، سوابق و علمی و تخصصی خودش را ارائه کرد و نمایندگان هم درخصوص گسترش تکنولوژی‌های ارتباطی در نقاط مختلف کشور، استفاده از اینترنت با کیفیت و پهنای باند بهتر، بحث مدیریت فضای مجازی و بحث موتور جستجو و شبکه ارتباطات ملی و مسائلی مانند این، بحث و گفت وگو را انجام دادند.


ممکن است شما هم دوست داشته باشید
پاسخ دهید

Your email address will not be published.