آی‌سی‌تی نیوز – دیوان عالی آمریکا اعلام کرد به لینکد – این از زیرمجموعه های مایکروسافت فرصتی دوباره داده تا مانع از دسترسی شرکتی موسوم به های کیو لبز به داده های خصوصی کاربران شود. به گزارش فارس به نقل از سی ان بی سی، های کیو لبز با جمع آوری داده های شخصی کاربران […]

آی‌سی‌تی نیوز – دیوان عالی آمریکا اعلام کرد به لینکد – این از زیرمجموعه های مایکروسافت فرصتی دوباره داده تا مانع از دسترسی شرکتی موسوم به های کیو لبز به داده های خصوصی کاربران شود.

به گزارش فارس به نقل از سی ان بی سی، های کیو لبز با جمع آوری داده های شخصی کاربران از نمایه های لینکد – این حریم شخصی آنها را نقش می کند.

پیش از این لینکد – این توانسته بود نظر موافق یک دادگاه دیگر را برای تداوم این روند جلب کند، اما حالا دیوان عالی آمریکا به این موضوع ورود کرده و خواستار توقف روند مذکور شده است. کارشناسان معتقدند هدف از مقابله با اقدامات لینکد – این تاکید بر ضرورت حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران بوده است.

لینکد – این دارای بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است و از سال ۲۰۱۷ در حال جمع آوری اطلاعات کاربران این شبکه اجتماعی کاریابی بوده است.