نشست هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی برگزار شد
نشست هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی برگزار شد
آی سی تی نیوز -هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی با موضوع الگوی عمومی تحول نظام اداری و معارفه نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور در شورای راهبری تحول اداری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

به گزارش مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشست مشترکی میان مدیران ارشد و نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور در شورای راهبری تحول اداری و معاونان توسعه مدیریت و منابع دستگاه‌های اجرایی به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

هشتم مهرماه امسال در شورای عالی اداری به پیشنهاد سازمان امور اداری و استخدامی کشور، الگوی عمومی تحول نظام اداری به تصویب رسید.

الگوی عمومی تحول نظام اداری به منظور ایجاد تحول در ارائه خدمت، ارتقا و حفظ کرامت مردم و نیل به نظام اداری و مدیریتی عادلانه، بهره‌ور و مردم‌پایه، هوشمند، شفاف و عاری از فساد در راستای سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و اجرای مواد قانون مدیریت خدمات کشوری به تصویب رسید.

در این نشست که با حضور عیسی زارع‌پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، میثم لطیفی؛ معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی، معاونان سازمان اداری و استخدامی کشور و نمایندگان سازمان مذکور در شورای راهبری تحول اداری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، ضمن معرفی نمایندگان این شورا، نقش شورای راهبری در تحول اداری تشریح شد