آی‌سی‌تی نیوز – موسسه تحقیقاتی او دی آی در انگلیس گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن نگرانی های امنیتی آمریکا در مورد شرکت فناوری چینی هواوی مختص این کشور است. به گزارش فارس به نقل از سی جی تی ان، بررسی های موسسه Overseas Development نشان می دهد سایر کشورهای توسعه یافته در دغدغه […]

آی‌سی‌تی نیوز – موسسه تحقیقاتی او دی آی در انگلیس گزارشی منتشر کرد که بر اساس آن نگرانی های امنیتی آمریکا در مورد شرکت فناوری چینی هواوی مختص این کشور است.

به گزارش فارس به نقل از سی جی تی ان، بررسی های موسسه Overseas Development نشان می دهد سایر کشورهای توسعه یافته در دغدغه های امنیتی آمریکا در مورد شرکت چینی هواوی شریک نیستند و آن را نمی پذیرند.

بر اساس این گزارش بعید است کشورهای توسعه یافته بتوانند در مورد سرمایه گذاری چین در زیرساخت های دیجیتال خود به یک سیاست امنیتی مشترک دست یابند.

هواوی در دسامبر گذشته از تاسیس اولین کارخانه خود در اروپا در شمال شرق فرانسه خبر داد. امری که نشان می دهد فرانسه سیاست های آمریکا در مورد هواوی را قبول ندارد. قرار است این کارخانه با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی ساخته شود و فعالیت خود را از سال ۲۰۲۳ آغاز کند.

با راه اندازی این کارخانه در کوتاه مدت ۳۰۰ و در درازمدت ۵۰۰ فرصت شغلی در فرانسه ایجاد می شود. ارزش تولیدات این کارخانه در حوزه فناوری های شبکه ای تلفن همراه بالغ بر یک میلیارد یورو در سال خواهد بود.