متا، اپل و گوگل از حکم FCC برای برنامه های AR و VR استقبال کردند
متا، اپل و گوگل از حکم FCC برای برنامه های AR و VR استقبال کردند
آی سی تی نیوز -FCC با باز کردن یک باند طیف برای برخی از دستگاه‌ها موافقت کرد، اقدامی که می‌تواند راه را برای کاربردهای جدید محصولات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی هموار کند.

این آژانس به اتفاق آرا به باز کردن باند ۶ گیگاهرتز رأی داد.
FCC انتظار دارد یک سیستم از برنامه های کاربردی پیشرفته، از جمله فناوری های پوشیدنی و واقعیت افزوده و مجازی را ترغیب کند و به کسب و کارها کمک کند، فرصت های یادگیری را افزایش دهند، فرصت های مراقبت های بهداشتی را ارتقا بخشند و تجربیات سرگرمی جدیدی به ارمغان آورند.
یکی از معاونان سیاست گذاری آمریکا، در بیانیه ای گفت که این رای نمونه درخشانی از یک تنظیم کننده دولتی است که با صنعت کار می کند تا آینده را بسازد.
گوگل افتتاح باند ۶ گیگاهرتز را گامی مهم در چشم انداز خود برای عینک هوشمند می داند. این توسعه به این معنی است که نسل‌های آینده این نوع دستگاه‌ها می‌توانند حتی زمانی که کاربر در خارج از خانه خود و دور از اتصال Wi-Fi قوی است، عملکرد بیشتری داشته باشند.
گروه سخت افزاری پیکسل، در پستی در X گفت که رای امروز FCC یک پیروزی برای کاربران پیکسل و مصرف کنندگان آمریکایی است، زیرا این باند اکنون برای ارتباطات WiFi با سرعت بالا در دسترس خواهد بود.
آمازون همچنین در پیامی در X گفت که از تمرکز FCC بر ایجاد نوآوری در باند ۶ گیگاهرتز تقدیر می کند.