آی‌سی‌تی نیوز –  گزارش‌ها از بروز دومین اختلال در فعالیت توییتر در شبانه روز گذشته حکایت دارد. خبرگزاری میزان – دومین اختلال گسترده در فعالیت توییتر در ۲۴ ساعت گذشته در حالی رخ داد که گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که هک این شبکه اجتماعی در تابستان ۲۰۲۰ با استفاده از یک ابزار داخلی انجام شد. […]

آی‌سی‌تی نیوز –  گزارش‌ها از بروز دومین اختلال در فعالیت توییتر در شبانه روز گذشته حکایت دارد.
خبرگزاری میزان – دومین اختلال گسترده در فعالیت توییتر در ۲۴ ساعت گذشته در حالی رخ داد که گزارش‌های جدید نشان می‌دهند که هک این شبکه اجتماعی در تابستان ۲۰۲۰ با استفاده از یک ابزار داخلی انجام شد.
به گزارش «makedigitally»، کاربران شبکه اجتماعی توییتر طی ساعات گذشته بار دیگر با اختلال در دسترسی، بارگذاری توییت و دیگر مشکلات مواجه شدند.
«Downdetector»، از ثبت حدود هزار گزارش در مورد اختلال در کار توییتر در روز شنبه خبر داد.
این شبکه اجتماعی جمعه شب نیز با اختلال در فعالیت مواجه شده بود که شرکت توییتر با انتشار بیانیه‌ای از رفع این اختلال در سریع‌ترین زمان ممکن خبر داده بود.
در عین حال براساس گزارش «thehackersmeetup»، هک حساب‌های کاربری در شبکه اجتماعی توییتر در جولای ۲۰۲۰ با استفاده از یک ابزار داخلی انجام شده بود.
در عملیات هکری مذکور، حساب کاربری افراد سرشناس زیادی مانند «باراک اوباما»، «ایلان ماسک»، «بیل گیتس»، جف بزوس، جو بایدن، … هدف قرار گرفته بودند.