دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر تهران برگزار شد
دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر تهران برگزار شد
آی سی تی نیوز - با حضور وزیر ارتباطات و شهردار تهران، دومین جلسه هم اندیشی اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای پایتخت به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دومین جلسه هم اندیشی برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر تهران، (سه شنبه) با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان و روسای مناطق ۲۲ گانه شهرداری پایتخت در ساختمان خیابان بهشت برگزار شد.
در این جلسه وزیر ارتباطات با تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در کشور بر لزوم اجرای هر چه سریعتر این پروژه در شهر تهران تاکید کرد.
شهردار تهران نیز با توجه به نقشی که این پروژه برای توسعه شهر تهران و افزایش رضایتمندی شهروندان تهرانی دارد، از همه مدیران مناطق شهرداری خواست تا در اجرای این ابرپروژه حداکثر همکاری را با وزارت ارتباطات داشته باشند.
بنا به این گزارش، اوایل دی ماه بود که تفاهمنامه ای میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران برای اجرای پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در پایتخت میان طرفین امضا شد.
بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت iranfttx.ir، تاکنون بیش از ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در سراسر کشور تحت پوشش قرار گرفته اند و چندی پیش توسط رییس جمهوری، این پروژه در استان گلستان به عنوان نخستین استانی که تمام ۳۷ شهر آن تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفته است، رسما افتتاح شد.