برگزاری آزمون اصلی رادیوآماتوری ۱۴۰۲
برگزاری آزمون اصلی رادیوآماتوری ۱۴۰۲
آی سی تی نیوز - مدیرکل صدور پروانه سرویس‌های رادیویی از برگزاری آزمون اصلی رادیوآماتوری در روز یکشنبه 29 بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرج مکرمی افزود: متقاضیانی که در آزمون رادیوآماتوری ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ بعدازظهر با مراجعه به نشانی الکترونیکیhttps://radioexam.cra.ir در این آزمون شرکت کنند.
وی درباره محتوای آزمون گفت: آزمون در سه بخش تئوری، مورس نوشتاری و مورس شنیداری برگزار می‌شود و افرادی که بتوانند حد نصاب‌های لازم را کسب کنند، می‌توانند بعنوان پذیرفته شده در آزمون، درخواست صدور گواهینامه رادیوآماتوری را ارایه کنند.
مکرمی با اشاره به برگزاری آزمون آزمایشی رادیوآماتوری تصریح کرد: آزمون آزمایشی رادیوآماتوری در تاریخ یازدهم بهمن ۱۴۰۲ به منظور آشنایی متقاضیان با سامانه برگزاری آزمون اصلی برگزار شد که ۴۷ متقاضی در آزمون درجه سه و ۲۱ متقاضی در آزمون درجه دو شرکت کردند.
مدیرکل صدور پروانه سرویس‌های رادیویی تاکید کرد: شماره تماس‌های ۸۹۶۶۱۵۰۷ و ۸۹۶۶۱۵۰۴ در حین برگزاری آزمون، آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شرکت‌کنندگان هستند.