بد قولی سرویس مدرسه تپسی بچه‌های مدرسه‌ای را سردرگم کرد
بد قولی سرویس مدرسه تپسی بچه‌های مدرسه‌ای را سردرگم کرد
آی سی تی نیوز - سرویس مدرسه تپسی بدون اطلاع قبلی به خانواده‌ها، روز دوم مهر اعلام کرده تا دهم از سرویس خبری نیست. این موضوع باعث سردرگمی بچه مدرسه‌ای‌ها و خانواده‌هایشان شده است.

به گزارش فارس، سرویس مدرسه تپسی بدون اطلاع قبلی به خانواده‌ها روز دوم مهر اعلام کرده تا دهم از سرویس خبری نیست. این موضوع باعث سردرگمی بچه مدرسه‌ای‌ها و خانواده‌هایشان شده است.

به گفته یکی از مدیران تاکسی اینترنتی تپسی سرویس مدارس این شرکت به صورت تدریجی از فردا تا ۱۰ مهرماه امسال آماده ارائه سرویس به دانش آموزان است. این در حالی است که تاکنون طبق جامعه آماری خبرنگار ما تمامی افرادی که از طریق تپسی اقدام به ثبت نام سرویس مدرسه کرده‌اند تاکنون برای آنها راننده‌ای اختصاص نیافته است.

پیگیری‌های انجام شده از سوی فارس در سه روز گذشته نشان می‌دهد تنها راه ارتباطی خانواده‌ها با شماره مرکز تماس ۱۶۳۰ تپسی است که با اختلال روبرو بوده و تماس گیرنده به هیچ کدام از داخلی‌های مرکز تماس تاکسی اینترنتی تپسی متصل نمی‌شود و این اختلال تا لحظه انتشار این خبر نیز همچنان وجود دارد.

حاتمی سرپرست پشتیبانی تاکسی اینترنتی در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون هیچ اطلاعیه مبنی بر بروز این مشکل صادر و به خانواده‌ها اطلاع داده نشده است، می‌گوید:  تا ساعت ۲۰ شب دوم مهرماه در تلاش بوده‌ایم که این سرویس را به موقع و از فردا به خانوادها ارائه کنیم.