ICTNews - آی‌سی‌تی نیوز - رویدادها
همراه ما باشید

رویدادها

برگزاری نخستین جلسه شورای راهبری فاوا در وزارت کار
 • به دلیل شیوع ویروس کرونا انجام شد

  لغو دومین نمایشگاه «شهر هوشمند»

  آی‌سی‌تی‌نیوز - دومین نمایشگاه شهر هوشمند به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، این نمایشگاه که قرار بود از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شود، به دلیل شیوع بیماری کرونا بنا بر دستورالعمل اعلام شده ازسوی مدیریت بحران استانداری تهران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سیاست های اتخاذ شده از طرف دولت با توجه به توصیه های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری از ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه و همچنین لغو پروازهای شرکتهای خارجی و سخنرانان بین المللی علی رغم برنامه ریزی های انجام شده و آمادگی کامل دبیرخانه اجرایی دومین نمایشگاه شهر هوشمند به زمان دیگری موکول شد.

 • توسط سازمان فناوری اطلاعات؛

  فراخوان همکاری استارت‌آپ‌های ایرانی در جام جهانی قطر تمدید شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - سازمان فناوری اطلاعات ایران، فراخوان امکان همکاری استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای ایرانی در برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر را تمدید کرد.

 • احتمال لغو کنگره جهانی موبایل قوت گرفت

  آی‌سی‌تی‌نیوز - در پی آن که شرکت‌های بزرگی چون سامسونگ و آمازون از ترس کرونا از شرکت در کنگره جهانی موبایل که اوایل اسفند در اسپانیا برگزار می‌شود انصراف دادند، مسوولان برگزاری گزینه لغو این همایش تجاری را بررسی می‌کنند.

 • وزارت ارتباطات برگزار می‌کند

  فراخوان نهمین جشنواره ملی فاوا با شعار«ایران هوشمند، آینده روشن»

  آی‌سی‌تی‌نیوز - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان نهمین جشنواره فاوا را در ۶ محور اصلی با شعار ایران هوشمند، آینده روشن منتشر کرد.

 • دومین همایش اقتصاد دیجیتال و سامانه پاسخگو برگزار شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از حامیان برگزاری دومین همایش اقتصاد دیجیتال و سامانه پاسخگو بود. همایشی که با هدف تبیین اقتصاد هوشمند و عبور از مشکلات و تنگناهای اقتصادی برگزار شد.