ICTNews - آی‌سی‌تی نیوز - شرکت‌ها
همراه ما باشید

شرکت‌ها

گرانفروشی به اسنپ هم رسید
 • از سوی دانشکده مخابرات انجام شد

  فراخوان واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان

  آی‌سی‌تی‌نیوز - دانشکده مخابرات به کارآفرینان و شرکت های نوپای فعال در عرصه نرم افزارهای آموزشی، فضای کار اشتراکی واگذار می کند.

 • ایرانسل و «ساترا» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

  آی‌سی‌تی‌نیوز - ایرانسل و «سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)» تفاهم‌نامۀ همکاری امضا کردند.

 • گرانفروشی میلیونی کت و شلوار در یک فروشگاه اینترنتی

  آی‌سی‌تی‌نیوز - در حالی که قیمت یک دست کتو شلوار معمولی در بازار بیشتر از دو میلیون تومان نیست یک سایت در اقدامی عجیب به واسطه ارائه خدمت پرو رایگان هر کت وشلوار را تا دو برابر قیمت بازار به مشتریان می فروشد.

 • چرا خرید اینترنتی استرس دارد؟

  آی‌سی‌تی‌نیوز - می توان گفت خرید و فروش آنلاین در بستر اینترنت در حال حاضر بخش قابل توجهی از فروش کالا و ارائه خدمات در کشور را به خود اختصاص داده است و در این چندسال اخیر کسب و کارهای اینترنتی در ایران رشد مناسبی داشته اند بطوریکه هزاران نفر در روز بدون متحمل شدن هزیته رفت و آمد، حضور در ترافیک کلافه کننده با سفارش های آنلاین نزدیک به ۷۰ درصد نیاز خود اعم از کالا و خدمات ، امور بانکی و دولتی یا تحصیلی خود را خریداری یا تامین می نمایند.

 • بررسی آثار منفی و مثبت کرونا روی استارت‌آپ‌ها

  آی‌سی‌تی‌نیوز - بررسی تاثیر منفی و مثبت کرونا بر کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات نشان می دهد این اپیدمی بیشترین تاثیر منفی را بر استارت‌آپ‌های گردشگری و تاثیر مثبت را بر استارت‌آپ‌های خرید آنلاین داشته است.

 • عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی

   مردم به خرید آنلاین اعتماد ندارند

  آی‌سی‌تی‌نیوز - در حال حاضر این بازار بخصوص خرده‌فروشی در کشور ما در حد 1.5 درصد و بشدت کوچک است و 98 و نیم درصد خریدهای مردم همچنان سنتی است، بنابراین بیمه این روش از خرید و فروش، موجب اعتماد بیشتر مردم می‌شود.

 • رشد ۳۰۰ درصدی دریافت جواز کسب و کار‌های مجازی

  رشد ۳۰۰ درصدی دریافت جواز کسب و کار‌های مجازی

  آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب وکار‌های مجازی گفت: در اردیبهشت ماه میزان دریافت جواز کسب و کارهای مجازی رشد ۳۰۰ درصدی داشته است که این نشان تاثیر مثبت در برداشتن موانع مالیاتی است.

 • گرانفروشی به اسنپ هم رسید

  گرانفروشی به اسنپ هم رسید

  آی‌سی‌تی‌نیوز - اسنپ! همانی که وقتی وارد چرخه حمل‌ونقل شد، پایین بودن نرخ کرایه‌اش مهم‌ترین عامل برای جا باز کردنش میان مردم بود.

 • وزیر امور اقتصادی و دارایی:

  اگر صدور مجوز کار بیش از ۳ روز طول کشید شکایت کنید

  آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: اگر فرآیند صدور مجوز کسب‌وکار هر فعال اقتصادی، بیش از سه روز طول کشید، سرمایه‌گذاران اقتصادی باید به سامانه شماره ۱۸۶۶ شکایت کنند.

 • وعده شاتل برای ارایه اینترنت با سرعت 70 مگ

  آی‌سی‌تی‌نیوز - رییس هیات مدیره گروه شرکتهای شاتل با اشاره به برنامه ارایه یک میلیون پورت اینترنت خانگی گفت: شاتل در یک روز 30تا 40 هزار پورت اینترنت به مشترکان ارایه می‌دهد و در تلاش است که در لایه اکسس سرعت 70-80 مگ به مشتری واگذار ‌شود که توانایی رقابت با اینترنت موبایل را داشته باشد.

 • جزییات واگذاری بسته ۵۰ میلیونی به استارت‌آپ‌های آسیب‌دیده از کرونا

  آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون وزیر ارتباطات جزئیات طرح حمایتی استارت آپهای آسیب دیده از کرونا را که امروز ۵ شنبه با حضور رئیس جمهور رونمایی شد، توضیح داد.

 • رییس سازمان فناوری اطلاعات تشریح کرد

  جزییات واگذاری بسته ۵۰ میلیونی به استارت‌آپ‌ها

  آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون وزیر ارتباطات جزئیات طرح حمایتی استارت آپهای آسیب دیده از کرونا را که امروز ۵ شنبه با حضور رئیس جمهور رونمایی شد، توضیح داد.

 • «مرکز دادۀ بزرگ ایرانسل» توسط رییس‌جمهور افتتاح شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس‌جمهور در مراسم آنلاین افتتاح مرکز داده (Data Center) بزرگ ایرانسل، با اشاره به خصوصی‌سازی خدمات حوزۀ اقتصاد دیجیتال تأکید کرد: ایرانسل نمونه ای است که شرکت های غیر دولتی امروز می توانند بار مسؤولیت سنگین خدمات اقتصاد دیجیتال را بر عهده گیرند و همان طور که از ابتدای دولت بر واگذاری اقتصاد به مردم و شرکت های خصوصی تاکید شده، امروز در بخش خدمات نیز خوشبختانه این گونه است.

 • نخستین نامه فعالان بخش خصوصی فاوا به رییس مجلس یازدهم

  به ظرفیت‌های اقتصاد دیجیتال برای کاهش مشکلات اقتصادی توجه شود

  نخستین نامه فعالان بخش خصوصی فاوا به رییس مجلس یازدهم

  آی‌سی‌تی‌نیوز - اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت حلما گستر تلاش؛ متشکل از یازده شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نامه‌ای به رئیس جدید مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه جدی مجلس یازدهم به ظرفیت‌های اقتصاد دیجیتال در کاهش و حل مشکلات اقتصادی کشور از جمله رونق کسب‌وکار، کاهش بیکاری، بهبود و رشد شاخص‌های اقتصادی شدند. 

 • فشار کرونا به کسب و کارهای مجازی رسید

  آی‌سی‌تی‌نیوز - ​ بسیاری از این مشاغل خانگی در سال‌های اخیر با رشد شبکه‌های اجتماعی و فروش آنلاین، فرصتی برای خوداشتغالی گروهی از بیکاران فراهم کرده بودند، اما حالا تغییر سبک زندگی مردم تحت‌تأثیر کرونا، این مشاغل غیررسمی را در معرض آسیب‌های جدی قرار داده است.

 • مسیر اصلی خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو

  آی‌سی‌تی‌نیوز - یک مقام مسئول در ایران خودرو تاکید کرد، متقاضیانی که مسیرهای دیگری به جز سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو را برای پیش ثبت نام و انتقال به سایت امتا جهت احراز هویت انتخاب می کنند، موفق به تکمیل ثبت نام و دریافت کد کاربری نمی شوند. گفتنی است، لینک اطلاعیه و نحوه آغاز فرآیند در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانیesale.ikco.ir در دسترس همگان قرار دارد.

 • مدیر عامل شرکت مخابرات ایران:

  رانژه خطوط مخابرات ۲۴ ساعته انجام می‌شود

  آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرعامل شرکت مخابرات گفت: فرایند رانژه خطوط مخابراتی به منظور برقراری ارتباط اینترنتی، در تمام مناطق مخابراتی سراسر کشور، حداکثر در ۲۴ ساعت باید انجام شود.

 • مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران:

  مشترکان صورتحساب تلفن ثابت را پرداخت کنند

  آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: تمام مشتریان مخابرات در سراسر کشور نسبت به پرداخت صورتحساب تلفن ثابت اقدام کنند.

 • از سوی معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی

  تسهیلات ورود استارت‌آپ‌ها به بورس اعلام شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکتهای استارت آپی برای حضور در بورس مورد حمایت قرار می گیرند و از سوی متولیان زیست بوم نوآوری تسهیلات ویژه دریافت می کنند.

 • قنبری دبیرکل سازمان نصر شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، برات قنبری را به عنوان دبیرکل این سازمان معرفی کرد.