همراه ما باشید

مقاله

باج‌افزار‌ها هر روز بیشتر می‌شوند

باج‌افزار‌ها هر روز بیشتر می‌شوند

 • آشنایی با کمپ‌های ترک اعتیاد اینترنت در کره‌جنوبی

  آشنایی با کمپ‌های ترک اعتیاد اینترنت در کره‌جنوبی

  طبق آمار رسمی سال گذشته‌ی میلادی، ۱۴۰ هزار نفر از جوانان کره‌جنوبی به استفاده از اینترنت اعتیاد دارند.

 • آشنایی با خالق بیت کوین

  آشنایی با خالق بیت کوین

  جان مک‌آفی که خالق یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی آنتی‌ویروس است و اخیراً به‌دلیل مسائل قانونی در صدر خبر‌ها دیده می‌شود، ادعا کرده که با ساتوشی ناکاموتو (خالق بیت‌ کوین) صحبت کرده است و قصد دارد هویت وی را افشا کند

 • نگاهی به سوتی های شرکت اپل

  نگاهی به سوتی های شرکت اپل

  شرکت اپل که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید موبایل، تبلت و لپ‌تاپ جهان به حساب می‌آید به‌تازگی دست به اقدامی عجیب و بی‌سابقه زده است. AirPower که قرار بود یک شارژر بی‌سیم برای آیفون و اپل واچ باشد، ۱۸ ماه بعد از معرفی، به‌صورت کامل از لیست محصولات این شرکت حذف شد.

 • از سخنان میلیون دلاری اینشتین چه می دانید

  از سخنان میلیون دلاری اینشتین چه می دانید

  در ۲۴ اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی دستنوشته ای کوتاه از آلبرت اینشتین در مزایده ای به قیمت ۱.۵۶ میلیون دلار به فروش رسید که به نظریه خوشبختی اینشتین شهرت داشت. آن دستنوشته همانطور که در ابتدا اشاره کردیم کمتر به آثار علمی این دانشمند شهیر شباهت دارد و بیشتر توصیه ای الهام بخش برای زندگی است.

 • بیت‌کوین رو به گرانیست

  بیت‌کوین رو به گرانیست

  رزش ارز دیجیتالی رمزنگاری شده بیت کوین در ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۸ وارد کانال ۳۰۰۰ دلاری شد که کمترین میزان آن از اکتبر سال گذشته بوده و رکورد بیش‌ترین سقوط را به نام خود ثبت کرد. با این‌که این ارز دیجیتالی با آغاز سال جاری میلادی روندی رو به رشد را تجربه کرد، در هفته‌های اخیر قیمت آن بار دیگر دارای یک شیب کاهشی بوده است که این امر بسیاری از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را با شک و تردیدهای جدی مواجه کرد و بسیاری از مشتریان نیز درباره سرمایه‌گذاری‌های آتی در این ارز مجازی ابراز نگرانی کردند.