ICTNews - آی‌سی‌تی نیوز
همراه ما باشید

رويداد

حضور اپل بعد از 30 سال در نمایشگاه CES
 • حضور اپل بعد از 30 سال در نمایشگاه CES

  حضور اپل بعد از 30 سال در نمایشگاه CES

  آی‌سی‌تی‌نیوز - «جین هورث»، مدیر جهانی حریم خصوصی اپل طی CES 2020 در میزگردی حضور می یابد تا دیدگاه های کمپانی را در موردحریم خصوصی با مخاطبان به اشتراک بگذارد. علاوه بر اپل مدیران کمپانی های صاحب نام دیگری از جمله فیسبوک، Procter & Gamble و «ربکا سلادر»، کمیسیونر FTC هم در این میزگرد حضور خواهند داشت.

 • کارگران آمازون با سیستم کنترل به طور خودکار اخراج می شوند

  کارگران آمازون با سیستم کنترل به طور خودکار اخراج می شوند

  آی‌سی‌تی‌نیوز - آمازون از سیستم کنترل هوشمند برای کارگران انبارهای خود استفاده می‌کند که مجوز اخراج خودکار براساس بررسی‌های عملکردی را دارد.

 • آشنایی با سرویس جذاب محتوای تلویزیونی +TV اپل

  آشنایی با سرویس جذاب محتوای تلویزیونی +TV اپل

  آی‌سی‌تی‌نیوز - اپل دیروز و در جریان رویداد ۵ فروردین خود از یک سرویس محتوای تلویزیونی پرده برداشت و حتی بخش‌هایی از نمایش‌های تلویزیونی تولیدی خود در این سرویس را در قالب یک ویدئوی مونتاژ شده و کوتاه، به نمایش گذاشت.

 • به زودی استریم بازی گوگل رو نمایی می شود

  به زودی استریم بازی گوگل رو نمایی می شود

  آی‌سی‌تی‌نیوز - گوگل به‌طور معمول شرکتی نیست که آن‌چنان در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی فعال باشد و خبرهای بزرگ این صنعت را به‌‌ خود اختصاص دهد؛ اما آن‌طور که گزارشات اخیر می‌گویند، این شرکت قصد دارد امسال چنین رویه‌ای را تغییر دهد.

 • هوش مصنوعی PlaNET گوگل به رایگان عرضه شد

  هوش مصنوعی PlaNET گوگل به رایگان عرضه شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - یادگیری از طریق درک نتایج هوش مصنوعی، با نام Reinforcement Leraning شناخته می‌شود. این نوع از یادگیری با بهره‌گیری زمان، داده و قدرت پردازشی زیاد، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود فرایند تصمیم‌گیری کارگزارهای هوشمند است. البته، روش فوق همیشه هم کاربردی نیست؛ چرا که رویکردهای آموزشی بدون مدل خاص برای آموزش هوش مصنوعی، شاید به هفته‌ها زمان برای آموزش نیاز داشته باشند

 • حقوق زنان در نرم افزار ضد زن اپل چه می شود

  حقوق زنان در نرم افزار ضد زن اپل چه می شود

  آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیر عامل اپل در مصاحبه ای با NPR اعلام کرد که اپل در حال مطالعه برنامه ای است که به مردان عربستان سعودی اجازه می‌دهد تا بر جابجایی‌های زنان خود نظارت داشته باشند.

 • ارز رمزنگاری جی پی مورگان معرفی شد

  ارز رمزنگاری جی پی مورگان معرفی شد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - براساس آخرین گزارش‌ منتشرشده از سوی CNBC، به‌نظر می‌رسد جی‌پی مرگان قصد دارد به بازار ارزهای رمزنگاری‌شده وارد شود. انتظار می‌رود این نهاد مالی به‌زودی سکه‌ دیجیتالی اختصاصی خودش را به بازار معرفی کند

 • پلیس نیویورک توقف نمایش ایست بازرسی را در Waze داد

  پلیس نیویورک توقف نمایش ایست بازرسی را در Waze داد

  آی‌سی‌تی‌نیوز - همانطور که می‌دانید اپلیکیشن Waze سالهاست که محل قرارگیری ایست‌های بازرسی پلیس راهنمایی و رانندگی در نقشه‌های خود را نمایش می‌دهد و کاربران را از وجود آن‌ها مطلع می‌کند. حالا این ویژگی نظر نیروی پلیس شهر نیویورک را به خود جلب کرده تا حدی که با ارسال یک نامه به گوگل از این شرکت درخواست شده تا نمایش ایست بازرسی در اپلیکیشن Waze ادامه پیدا نکند.

 • یک بانک‌ سوئیسی به تازگی دلار را به بیت‌کوین تبدیل میکند

  یک بانک‌ سوئیسی به تازگی دلار را به بیت‌کوین تبدیل میکند

  آی‌سی‌تی‌نیوز - در چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی‌نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به دنبال استخراج و تبدیل پول‌های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چرا که این روزها بسیاری از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته‌اند به پول زیادی دست پیدا کنند.