توییتر از 20 ژانویه «بایدن» را رییس جمهور می‌داند
همراه ما باشید

توییتر از 20 ژانویه «بایدن» را رییس جمهور می‌داند

توییتر از 20 ژانویه «بایدن» را رییس جمهور می‌داند

آی‌سی‌تی‌نیوز - توییتر حساب موسوم به «POTUS» یا همان حساب توئیتری مخصوص ریاست جمهوری را در تاریخ بیستم ژانویه به بایدن انتقال می دهد.

به گزارش فارس به نقل از ورایتی، رئیس جمهور منتخب جو بایدن کنترل حساب رسمی«POTUS» توییتر و سایر افراد مرتبط با کاخ سفید را از ۲۰ ژانویه، صرف نظر از اینکه دونالد ترامپ تا آن زمان پذیرفته است که در انتخابات شکست خورده یا خیر، در دست خواهد گرفت.

توییتر حساب موسوم به «POTUS» یا همان حساب توئیتری مخصوص ریاست جمهوری  را در تاریخ بیستم ژانویه به بایدن انتقال می دهد.

علاوه برPOTUS، تیم بایدن در روز تحلیف همچنین حساب هایی از جمله WhiteHouse ،VP ،FLOTUS وPressSec را تصاحب می کند. برنامه های توییتر در این خصوص ابتدا توسط Politico گزارش شد.

یک نماینده توییتر روز جمعه گفت: توییتر به طور فعال در حال آماده سازی برای حمایت از انتقال حساب های سازمانی توییتر کاخ سفید در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ است. همانطور که برای انتقال ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۷ انجام دادیم، این روند با مشورت دقیق با سازمان اسناد ملی در حال انجام است.

طی نزدیک به دو هفته از زمان پیش بینی پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، ترامپ و همفکران وی تئوری های توطئه در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را بدون هیچ مدرک معتبر موثقی (از جمله در توییتر که توییت های متعدد ترامپ را با عنوان جنجال برانگیز یا گمراه کننده پرچم گذاری کرده است).

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه