آشنایی با گوشی موتورولا به نام RAZR V4
همراه ما باشید

آشنایی با گوشی موتورولا به نام RAZR V4

آشنایی با گوشی موتورولا به نام RAZR V4

آی‌سی‌تی‌نیوز - البته پست مربوط به این تصاویر بعدا از روی این سایت حذف و در Slashleaks آپلود شد. اگر این رندرها واقعی باشند اولین تصاویر این گوشی بعد از انتشار پتنت آن در اوایل سال 2019 میلادی هستند.

البته پست مربوط به این تصاویر بعدا از روی این سایت حذف و در Slashleaks آپلود شد. اگر این رندرها واقعی باشند اولین تصاویر این گوشی بعد از انتشار پتنت آن در اوایل سال 2019 میلادی هستند.

این تصاویر نشان می دهند که اسمارت فون RAZR V4 موتورولا یک نمایشگر تاشو با بریدگی قطره ای دارد. به گفته سایت GSMArena، یک پایه شارژ بی سیم وایرلس در کنار سایر لوازم معمول درون جعبه منشور شکل این گوشی قرار گرفته است. البته با توجه به تعداد و نوع لوازمی که در این جعبه قرار گرفته، به نظر می رسد تصاویر مربوط به نسخه ویژه بسته بندی RAZR V4 باشد.

آنطور که از عکس ها پیداست، ظاهر گوشی با پتنت آن شباهت زیادی دارد. البته فعلا نمی توان تشخیص داد که آیا شایعات در مورد صفحه نمایش ثانویه جلوی دستگاه درست هستند یا خیر.

بر خلاف رقبایی مثل سامسونگ و هواوی، گویا RAZR به صورت عمودی تا می شود. این طراحی یعنی گوشی جدید موتورولا حمل و نقل آسان تری خواهد داشت. به گفته روزنامه وال استریت، این اسمارت فون در هنگام عرضه 1500 دلار قیمت خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه دقیق گوشی موتورولا مشخص نشده اما این شرکت در ابتدای کار ساخت آن اعلام کرده بود که اسمارت فون تاشوی جدیدش را همزمان با رقبا عرضه خواهد کرد. بنابراین با توجه به اینکه سامسونگ عرضه فولد را به تاخیر انداخته و مدل Mate X هم با تاخیر به بازار خواهد آمد، باید دید اسمارت فون جدید موتورولا چه زمانی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه