مشکل اینترنت و موبایل زاهدان حل شود
همراه ما باشید

مشکل اینترنت و موبایل زاهدان حل شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در زاهدان بر حل این مشکل توسط مسئولان ذی ربط تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران اجرایی دستگاه ها در محلات حوزه انتخابیه حضور یافته وپیرو طرح مشکلات مربوط به کیفیت سرویس اینترنت محله بابائیان  بررسی امر در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت:تیمی متشکل از دفتر ارتباطات مردمی و کارشناسان مخابرات وضعیت ارتباط و کیفیت اینترنت همراه را در منطقه بابائیان و سایر نقاط شهر مورد بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: در فاز اول این بازدید،محدوده ی بولوار معلم و دانش سرعت اینترنت قابل قبول ارزیابی گردید. محدوده مجتمع های نسیم، گراناز، زیتون و شقایق ضعیف و محدوده مجتمع گواتام و همینطور محدوده بابائیان به دلیل شیب پایین منطقه بسیار ضعیف ارزیابی گردید.

نماینده مردم زاهدان در مجلس افزود: همچنین محدوده بولوار پرستار،مجتمع یاس و بیمارستان تامین اجتماعی فاقد اینترنت ارزیابی شد که دلیل آن از طرف کارشناسان محترم ، سرقت تجهیزات دکل های مخابراتی و همچنین در برخی نقاط مانند محله بابائیان کم ارتفاع بودن دکل های مخابرات سایت همراه اول عنوان شد.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس بیان کرد: مقرر گردید در راستای بهره مندی هرچه بیشتر همشهریان از این سرویس ها ، بررسی ، بروز رسانی و رفع مشکلات اعلامی، از سوی مخابرات مورد توجه بیشتر قرار گیرد .

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه