بررسی تلویزیون Sero سامسونگ
همراه ما باشید

بررسی تلویزیون Sero سامسونگ

بررسی تلویزیون Sero سامسونگ

آی‌سی‌تی‌نیوز - در واقع از آنجا که اغلب محتواهای تولید و ذخیره شده در تلفن های همراه جهت عمودی دارند سامسونگ تلویزیون Sero را تولید کرد تا جوانان را تشویق کند این محتوا را به تلویزیون های خانگی شان انتقال داده و از تماشای آنها در همان حالت عمودی منتها در ابعادی بزرگ تر لذت ببرند.

در واقع از آنجا که اغلب محتواهای تولید و ذخیره شده در تلفن های همراه جهت عمودی دارند سامسونگ تلویزیون Sero را تولید کرد تا جوانان را تشویق کند این محتوا را به تلویزیون های خانگی شان انتقال داده و از تماشای آنها در همان حالت عمودی منتها در ابعادی بزرگ تر لذت ببرند.

تلویزیون Sero طبق اعلام کمپانی سازنده اش به اسپیکرهای ۴.۱ کاناله ۶۰ واتی مجهز شده و یک پایه یکپارچه با نمایشگر نیز برای آن در نظر گرفته شده. بخش پشتی بدنه این تلویزیون با طراحی شلوغ و مملو از سیم دستگاه های قدیمی فاصله زیادی دارد و سامسونگ تلاش نموده تا به پیروی از سبک اروپایی سادگی را در آن اجرا نماید. شرکت سازنده در بیانیه خبری معرفی تلویزیون Sero اعلام کرده که محصول تازه اش هم نقش یک هاب استریم موسیقی را ایفا می کند و هم بخشی از مبلمان شما.

زمانی که از تلویزیون Sero به عنوان یک تلویزیون معمولی یا ابزاری برای نمایش محتوای موبایل در مقیاس بزرگ تر استفاده نمی کنید می توانید آن را به عنوان یک قاب عکس دیجیتالی بزرگ یا تصویرساز موسیقی به کار ببرید و از دستیار صوتی بیکسی هم بخواهید تا هر آنچه در آستین دارد برایتان به نمایش بگذارد.

 

سامسونگ اعلام کرده که تلویزیون Sero تا اواخر ماه جاری به قیمت حدودی ۱۶۰۰ دلار به بازار کره جنوبی عرضه خواهد شد و حرفی از امکان خرید آن در بازارهای دیگر به میان نیاورده است.

تلویزیون Sero جایی میان یک طرح مفهومی و یک محصول واقعی قرار دارد و مدیران سامسونگ در حاشیه بازگشایی مرکز فروش تازه برای تلویزیون های سری Serif، Sero و فریم اعلام کردند که با معرفی این محصول تازه، سری تلویزیون های لایف استایل خود را تنوع بخشیده اند. سامسونگ همزمان خاطرنشان کرده که تلویزیون های Sero بیشتر یک طرح مفهومی هستند و این شرکت تلاش دارد با پایش نزدیک بازخورد مشتریان، آن را بهبود بدهد.

اینکه راحتی نمایش محتوای موبایل روی نمایشگر بزرگ تلویزیون Sero چقدر برای متولدین هزاره جدید دلچسب خواهد بود مساله ایست که سامسونگ به زودی متوجه آن می شود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه