دانشجوها امتحان مجازی را به حضوری ترجیح دادند
همراه ما باشید

دانشجوها امتحان مجازی را به حضوری ترجیح دادند

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف گفت: ترم قبل به دانشجوها اعلام شد که اگر برای امتحان مجازی پایان ترم مشکل اینترنت دارند یا ابزار امتحان را ندارند، در دانشگاه محل سکونت شان امتحان دهند که تعداد بسیار کمی از دانشجوها حضوری امتحان دادند.

داود رشتچیان معاون آموزشی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با فارس، درباره پیش بینی احتمالی برای نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم جاری، گفت: با توجه به اینکه ارزیابی امتحان های مجازی ترم قبل مثبت بود، به احتمال زیاد امتحان های پایان ترم جاری هم به صورت مجازی برگزار شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه فعلا برگزاری امتحانات به صورت مجازی در پایان این ترم دیده شده است، گفت: در ترم قبل برای امتحان های پایان ترم نگرانی بسیار زیادی وجود داشت؛ اما امتحان های مجازی بسیار خوب پیش رفت و از آنچه که پیش بینی کرده بودیم بهتر انجام شد.

رشتچیان افزود: در ترم قبل برای امتحان های مجازی به دانشجویان اعلام شد که اگر برای امتحان مشکل اینترنت دارند یا ابزاری برای امتحان ندارند، دانشگاهی نزدیک به محل سکونت شان معرفی می شود تا به صورت حضوری امتحان دهند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: اغلب دانشجوها مشکلی در اینترنت یا امتحان مجازی نداشتند؛ اما تعداد بسیار کمی از دانشجوها متقاضی امتحان حضوری شدند و در دانشگاهی نزدیک به محل زندگی شان امتحان پایان ترم دادند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه