مکاتبات دستگاه‌های اجرای تهران تا آخر آبان باید الکترونیکی شود
همراه ما باشید

مکاتبات دستگاه‌های اجرای تهران تا آخر آبان باید الکترونیکی شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - استاندار تهران با اشاره به پیشنهاد ۲ هفته ای شهر تهران به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا گفت: این پیشنهاد فردادر جلسه‌ای با حضور وزرای کشور و بهداشت بررسی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسن بندپی در حاشیه جلسه شورای اداری: در مورد پیشنهاد تعطیلی تهران اظهار داشت: هر پیشنهادی نقطه قوت و ضعف دارد و باید این پیشنهادات به صورت جامع بررسی شود که فردا دوشنبه در جلسه مهمی که با حضور ۷ استاندار و ۷ نفز از روسای دانشگاه های علوم پزشکی که با حضور وزیر کشور و وزیر بهداشت و درمان برگزار خواهد همه پیشنهادات ارائه شده بررسی خواهد شد.
 وی با بیان اینکه با توجه به اینکه پیش‌بینی می کردیم که در فصل سرما شیوع این ویروس جهش پیدا می کند تصمیم گرفتیم دورکاری ۵۰ درصدی کارکنان دولت در شهر تهران را اجرایی کنیم ادامه داد: دوکاری ۵۰ درصدی کارکنان دولت در شهر تهران و الزام استفاده ماسک از سوی شهروندان از اقدامات پیشگیرانه برای قطع ویروس کرونا است اما در این شرایط نیازمند اقدامات پیشگیرانه بیشتری هستیم.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده فاصله گذاری اجتماعی از ۳۲ درصد به ۶۸ درصد افزایش یافته اما نیازمند محدودیت بیشتر هستیم که در جلسه فردا بررسی خواهد شد.
 محسنی بندپی سپس گفت: تمامی دستگاه های اجرایی تا آخر آبان ماه باید تمامی استعلامات و مکاتبات خود را به صورت الکترونیکی انجام دهند و در این مدت بسیاری از اقدامات دستگاه های اجرایی به صورت الکترونیکی شده و تردد مردم به ادارات کاهش یافته است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه