رومینگ بین‌الملل اپراتورها دلاری محاسبه می‌شود
همراه ما باشید

رومینگ بین‌الملل اپراتورها دلاری محاسبه می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول ) اعلام کرد: تعرفه سرویس های رومینگ بین‌الملل با اخذ نظر طرف خارجی (اپراتور خارجی) قیمت گذاری می شود و وابسته به قیمت دلار است.

 به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « انتقاد از گران شدن بسته‌های رومینگ همراه اول » را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسوولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول )  درباره موضوع مطالبات مردمی بخش فارس من با عنوان « انتقاد از گران شدن بسته‌های رومینگ همراه اول»  گفت:  تعرفه مکالمه و اینترنت رومینگ بین‌الملل  با اخذ نظر طرف خارجی(اپراتور خارجی) قیمت گذاری می شود و وابسته به قیمت دلار می باشد و با توجه به افزایش قیمت دلار طبیعی که افزایش قیمت داشته باشد.
براساس اعلام روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول)  در حال حاضر به علت نوسانات ارز؛ بسته رومینگی در این اپراتور فعال نیست که افزایش قیمت داشته باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه