یک چهارم دانش آموزان اردبیل به شبکه شاد دسترسی ندارند
همراه ما باشید

یک چهارم دانش آموزان اردبیل به شبکه شاد دسترسی ندارند

آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: حدود یک چهارم دانش آموزان در استان اردبیل به شبکه شاد دسترسی نداشته و بسیاری از دانش آموزان در تهیه تبلت و گوشی موبایل در مضیقه هستند.

به گزارش خانه ملت؛ صدیف بدری در نطق میان دستور خود گفت: پیشاپیش فرا رسیدن سالروز ولادت رسول اکرم و آغاز هفته وحدت را به ملت ایران به ویژه برادران اهل تسنن در بخش عنبران که با وحدت و مودت مثال زدنی نمادی از انسجام و یکپارچگی مسلمانان اعم از شیعه و سنی هستند؛ تبریک عرض می کنم.

بدری افزود: بر خود فرض می دانم که از زحمات ایثارگرانه  و جهادگونه وزیر بهداشت و درمان، کادر درمانی و بهداشتی کشور در مبارزه با بیماری کرونا و خدمات به مردم عزیز تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود یک چهارم دانش آموزان در استان اردبیل به شبکه شاد دسترسی ندارند. بسیاری از دانش آموزان در تهیه تبلت و گوشی موبایل در مضیقه هستند و معلمان دلسوز نیز از تجهیزات شخصی برای امور آموزشی استفاده می کنند. آیا احساس نمی کنید که این رویه با عدالت آموزشی در تضاد است؟

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس خظاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: اضافه کاری کارکنان اداره آموزش و پرورش در سال های گذشته هرچند به صورت نامنظم و حداقلی پرداخت می شد که علی رغم گذشته نزدیک به 7 ماه از سال جاری، ریالی اضافه کاری به کارکنان اداره آموزش و پرورش پرداخت نشده است که در شرایط سخت اقتصادی، دلسردی و ناامیدی کارکنان اداری را به دنبال دارد. در این خصوص اقدام لازم بعمل آورید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه