سامانه‌های پلیس راهور به بهره‌برداری رسید
همراه ما باشید

سامانه‌های پلیس راهور به بهره‌برداری رسید

آی‌سی‌تی‌نیوز - سامانه‌های نوین پلیس راهور با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی در حاشیه برگزاری چهارمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور ناجا و بهره برداری از سامانه های نوین این پلیس گفت: پلیس راهور در هوشمندسازی پیشرو و پیشگام است.

وی ادامه داد: پس از برگزاری چهارمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس، مرکز همایش های نورالرضا را افتتاح کردیم که در این مرکز شاهد برگزاری برخی مراسمات و همایش های ناجا به ویژه پلیس راهور خواهیم بود.

سردار اشتری افزود: افتتاح سامانه های پلیس راهور ناجا از جمله طرح شماره گذاری اینترنتی و طرح نوبت دهی اینترنتی از دیگر برنامه های امروز بود و باید بگویم شاهد تحول سیستمی و اصلاح فرآیندها در پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا هستیم و این پلیس در فرآیند هوشمندسازی پیشگام و پیشرو است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تحولات سیستمی پلیس راهور خاطر نشان کرد: اقدامات مطلوب این پلیس سبب بهبود کیفیت خدمات دهی و همچنین تسریع در ارائه خدمات شده است و این مهم رضایتمندی مردمی را در پی دارد.

سردار اشتری از دست اندرکاران برگزاری چهارمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا قدردانی کرد.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه برگزار می شود، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین با ایام هفته ناجا، هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه