مراجعه به مراکز معاینه فنی فقط با نوبت اینترنتی
همراه ما باشید

مراجعه به مراکز معاینه فنی فقط با نوبت اینترنتی

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیر ارتباطات ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: شهروندان پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری شهر، محمدرضا گویا با اشاره به مراجعه روزانه ۵ هزار خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران، بیان کرد: چهارشنبه ۲۳ مهر، ۱۷۳ دستگاه خودرو با تعیین وقت قبلی به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کرده اند. همچنین تعداد محدودی از مراکز معاینه فنی در روز جمعه و شنبه (۲۵ و ۲۶ مهر ۱۳۹۹) فعال بودند.
وی با تأکید بر شرایط عادی مراجعات به مراکز معاینه فنی، گفت: در حال حاضر علت استقبال کم شهروندان از سیستم نوبت دهی آنلاین، نبود صف های طولانی است. زمانی که ازدحام در مراکز بیشتر و مدت زمان صف طولانی تر شود، آمار استفاده شهروندان از سیستم نوبت دهی آنلاین افزایش می یابد.
مدیر ارتباطات ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران افزود: درخواست می شود که با توجه به شرایط خاص پایتخت و ضرورت انجام پروتکل های بهداشتی، شهروندان پیش از مراجعه به مراکز معاینه فنی از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنند.
گویا ضمن درخواست از شهروندان مبنی بر استفاده از ماسک، بیان کرد: شهروندان پیش از آزمون خودرو، تمامی شیشه های خودروی خود را جهت گردش جریان هوا در داخل خودرو باز بگذارند. همچنین جهت پرداخت هزینه معاینه فنی از کارت بانکی استفاده کنند. شهروندان قبل و بعد از انجام معاینه فنی فرمان، ترمز دستی و دستگیره در خودرو را ضدعفونی کنند.
مدیر ارتباطات ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران در پایان گفت: شهروندان جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری و آدرس مراکز، مدت انتظار و طول صف در مراکز، استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی جهت مراجعه با تعیین وقت قبلی و آخرین اخبار و اطلاعیه های این مجموعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه