ضعف اینترنت و موبایل در ایذه و وعده‌های بی‌سرانجام مسوولان
همراه ما باشید

ضعف اینترنت و موبایل در ایذه و وعده‌های بی‌سرانجام مسوولان

آی‌سی‌تی‌نیوز - ضعف آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت در برخی از مناطق و روستاهای شهرستان ایذه، با گذشت چند سال از وعده‌های مسئولان، همچنان به قوت خود باقی است.

 سال‌ها است که مردم شهرستان ایذه، از ضعف یا عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی از مناطق این شهرستان گلایه‌مند هستند.

این در حالی است که این مهم مکرراً به مسئولان وقت و فعلی، اعم از استان و شهرستان انتقال و انتقاد شده است که ماحصل آن تنها وعده‌های بی‌پایان و بدون پیگیری بوده و این مشکل همچنان به قوت خود باقی است.

بخشدار مرکزی ایذه، در گفت‌وگو با ایلنا در این باره گفت: با توجه به مشکلات زیادی که در خصوص اینترنت، طی چند سال گذشته در مناطق محروم و دورافتاده شهرستان ایذه، بخصوص در مناطق رمه چر، هلایجان، نوترگی و مرغاب شاهد بودیم، با پیگیری‌های انجام شده در دو روز گذشته مشکل اینترنت در "رمه چر" و "هلایجان" برطرف شد و مردم می‌توانند در این مناطق از اینترنت 4 G استفاده کنند.

سبزعلی زاده عنوان کرد: همچنین از هفته آینده، این مشکل در مناطق "مرغاب و نوترگی" مرتفع خواهد شد

وی در پایان به ضعف اینترنت در "چهارتنگ های علیا و سفلی" در شرایط قرنطینه عمومی این روستا اشاره کرد و گفت: متأسفانه در این منطقه هم مشکل آنتن دهی و اینترنت وجود دارد اما احتمالاً با راه‌اندازی اینترنت در "هلایجان" با فاصله نزدیکی که با "چهارتنگ" دارد، این کمبود تا حد قابل قبولی در این منطقه تسهیل شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه