دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در نور
همراه ما باشید

دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در نور

آی‌سی‌تی‌نیوز - پلیس در اعلام مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته، از شناسایی و دستگیری کلاهبردارانی خبر داد که اقدام به کپی کردن کارت شهروندان و برداشت از حساب آنها می‌کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر گفت: با مراجعه تعدادی از هموطنان مسافر در شهرستان نور به مراجع قضائی و انتظامی آن شهرستان مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب آن ها، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان پلیس فتا با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات فنی و مهندسی متهم اصلی این پرونده را ساکن استان‌های شرق کشور بوده شناسایی کردند.

سرهنگ خورشاد گفت: ماموران پلیس فتا شهرستان نور پس از شناسایی مخفیگاه متهم، در عملیاتی غافلگیرانه وی را که به عنوان دوره گرد و فروشنده میوه و تره بار در بازارهای هفتگی سراسر استان فعالیت می‌کرد، دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: متهم که دارای سابقه سرقت در زمینه برداشت غیرمجاز از طریق اسکیمر و فیشینگ بود در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از مردم با روش دریافت اطلاعات آنان از طریق کارت‌های عابر بانک (فیشینگ) اعتراف کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه