سامانه ارایه خدمات به روستاییان راه اندازی شد
همراه ما باشید

سامانه ارایه خدمات به روستاییان راه اندازی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - سامانه روستایار زیر نظر شرکت تعاونی فرااستانی فناواران هوشمند روستا وابسته به کانون دفاتر ICT روستایی کشور در روز ملی روستا رونمایی شد.

اکبر آسیایی زاده مدیرعامل شرکت تعاونی فناواران هوشمند روستا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: سامانه روستایار زیر نظر شرکت تعاونی فرااستانی فناواران هوشمند روستا وابسته به کانون دفاتر ICT روستایی کشور در روز ملی روستا رونمایی شد. 

وی افزود: سامانه روستایار با هدف تامین انواع خدمات به تمام روستاهای کشور طراحی شده است و روستاییان از امروز می توانند هم به صورت مستقیم هم از طریق مراکز ICT روستایی سراسر کشور از خدمات سامانه روستایار استفاده کنند.

وی ادامه داد: با ظرفیت دفاتر ICT روستایی این امکان مهیا شده در همان روستا محصولات بسته بندی و از طریق شبکه پستی کشور به صورت مستقیم به دست مصرف کننده برسد.

 آسیایی زاده اضافه کرد:  یکی از سرویس های ویژه که برای روستائیان در نظر گرفته شده  این است که می‌توانند با مرکز تماس بومی به شماره ۰۲۱۹۱۰۲۹۱۳۲ به صورت رایگان مشاوره در خصوص خدمات داشته باشند زیرا اپراتورهای ما به ۸ زبان و گویش محلی پاسخگو هستند.

وی افزود: یکی از سرویس های ویژه ای که بزودی در سامانه راه اندازی خواهد شد فروش لوازم به صورت اقساطی به روستاییان است از طرفی باید بگویم شرکت های استارت آپی که محصولاتی برای عرضه به روستائیان دارند نیز می توانند از این شبکه روستایار به روستائیان سرویس ارائه دهند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه