۲۰ هزار دانش آموز گرگانی از آموزش مجازی محروم هستند
همراه ما باشید

۲۰ هزار دانش آموز گرگانی از آموزش مجازی محروم هستند

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیر آموزش و پرورش گرگان گفت: حدود ۲۰ هزار دانش آموز گرگانی به شبکه شاد و آموزش فضای مجازی و رسانه های ارتباط جمعی مانند رادیو و تلویزیون دسترسی ندارند.

به گزارش مهر، بهجت تربتی نژاد در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به نوع مدرسه (روستایی و شهری) و مقطع تحصیلی حضور دانش آموزان در مدارس متفاوت است.

وی افزود: در آغاز بازگشایی مدارس با توجه به جمعیت کمتر مدارس روستایی، شاهد حضور ۸۰ درصد دانش‌آموزان بودیم و در مدارس شهری هم تا ۷۰ درصد دانش‌آموزان حضور یافتند.

مدیر آموزش و پرورش گرگان ادامه داد: در مقطع ابتدایی ۶۰ درصد، متوسطه اول ۷۵ درصد، متوسطه دوم ۸۰ درصد و فنی و حرفه ای تا ۱۰۰ درصد حضور دانش آموزان را هم شاهد بودیم.

تربتی نژاد بیان کرد: از هفته‌های گذشته مراجعه دانش آموزان به مدارس کمتر شده و هم اکنون به طور میانگین ۵۰ درصد دانش‌آموزان با آموزش‌های حضوری تمایل دارند.

وی تاکید کرد: مدارس فعلاً باز بوده و حضور همکاران فرهنگی الزامی و حضور دانش آموزان بستگی به نظر خانواده‌ها دارد.

تربتی نژاد با بیان اینکه تمام پروتکل‌های بهداشتی در مدارس رعایت می‌شود، افزود تاکید ما مخصوصاً در حاشیه شهرها و روستاها به آموزش حضوری است.

وی گفت: حدود ۲۰ هزار دانش آموز گرگانی به شبکه شاد و آموزش فضای مجازی و رسانه‌های ارتباط جمعی مانند رادیو و تلویزیون دسترسی ندارند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه