طرح نسخه الکترونیکی به قوت خود باقی است
همراه ما باشید

طرح نسخه الکترونیکی به قوت خود باقی است

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: بدون تردید طرح تبدیل نسخه کاغذی بیمه سلامت به نسخه الکترونیکی به قوت خود باقی بوده و بیمه سلامت به دنبال اصلاح و اجرای بهتر این طرح است.

به گزارش سازمان بیمه سلامت، محمد هاشمی درباره برخی مطالب مطرح شده در مورد وظایف بیمه سلامت در زمینه اجرای طرح نسخه الکترونیکی و تبدیل نسخ کاغذی به نسخه الکترونیکی توسط داروخانه‌ها افزود: در جلسه اخیر  انجمن داروسازان ایران با سازمان بیمه سلامت تاکید شد که این انجمن در مورد نسخه پیچی الکترونیک مواردی مطرح کرده و طبیعی است که بیمه سلامت پس از بررسی‌های فنی در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل احتمالی، آنها را برطرف می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت بیان کرد: سیاست‌های بیمه سلامت منطبق با سیاست‌های کلان است و با قدرت ادامه می‌یابد.

هاشمی اظهار کرد: اکنون نسخه الکترونیک به روش گذشته پیش می‌رود و اگر تعدیل لازم باشد، به انجمن داروسازان اعلام می‌شود.

به گزارش ایرنا، وی در تیر سال جاری نیز درباره طرح نسخه نویسی الکترونیک گفته بود: طرح نسخه الکترونیکی پس از اجرای آزمایشی در سال گذشته، به طور جدی در سال ۹۹ در حال اجراست و تاکنون بیش از سه هزار داروخانه و بیش از ۹ هزار مطب به این طرح پیوسته‌اند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه