گلکسی فولد با تاخیر عرضه خواهند شد
همراه ما باشید

گلکسی فولد با تاخیر عرضه خواهند شد

گلکسی فولد با تاخیر عرضه خواهند شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - بر اساس گزارشاتی که در مورد دستگاه های تست شده منتشر گردید، تعداد زیادی از نمونه ها دچار شکستگی و خرابی شده اند و حالا خبرها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد عرضه گلکسی فولد را در چین به تاخیر بیاندازد. البته سایت سم موبایل دلیل این امر را مشکل در محل برگزاری رویداد اعلام کرده، با تاکید بر اینکه فعالیت های مرتبط با عرضه رسمی نیز با تاخیر مواجه و یا لغو شده است.

بر اساس گزارشاتی که در مورد دستگاه های تست شده منتشر گردید، تعداد زیادی از نمونه ها دچار شکستگی و خرابی شده اند و حالا خبرها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد عرضه گلکسی فولد را در چین به تاخیر بیاندازد. البته سایت سم موبایل دلیل این امر را مشکل در محل برگزاری رویداد اعلام کرده، با تاکید بر اینکه فعالیت های مرتبط با عرضه رسمی نیز با تاخیر مواجه و یا لغو شده است.

سردبیر سایت Engadget chinese آقای ریچارد لای هم در توییترش گفته است :

رویدادهای مرتبط برنامه ریزی شده در هنگ کنگ و شانگهای  که قرار بوده روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار شوند به تعویق افتاده اند. ما از سامسونگ علت این موضوع را جویا شده ایم و منتظریم تا پاسخ آنها را دریافت کنیم.

 

شکستگی محافظ پلاستیکی صفحه نمایش گلکسی فولد

اینطور که به نظر می رسد دلیل اصلی این اتفاقات، گزارش روزنامه نگارانی باشد که بعد از چند روز استفاده از دستگاه هایشان اعلام کردند تلفن های گلکسی فولد از ناحیه لولا، صفحه های نمایش و محافظ پلاستیکی تعبیه شده روی آن ها، شکسته شده اند.

در پی این گزارشات، سامسونگ بیانیه ای را منتشر کرد که در آن قول بررسی دقیق دستگاه ها داده شده تا دلیل این خرابی ها مشخص شود. با این حال این شرکت قصد دارد برنامه هایش برای عرضه رسمی گلکسی فولد در آمریکا را دنبال کند. سامسونگ قرار است روز 6 اردیبهشت دستگاه گلکسی فولد را به صورت رسمی در آمریکا عرضه کند.

تلفن تاشوی سامسونگ به یک نمایشگر ۷.۳ اینچی منعطف با رزولوشن ۱۵۳۶ در ۲۱۵۲ مجهز شده است. همچنین قیمت پایه این تلفن هوشمند در هنگام عرضه 1980 دلار است

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه