پوشش روشنگری 8میلیون نفر تا انتخابات ۱۴۰۰ از طریق فضای مجازی
همراه ما باشید

پوشش روشنگری 8میلیون نفر تا انتخابات ۱۴۰۰ از طریق فضای مجازی

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس بسیج مستضعفین گفت: در طرح ثامن هشت میلیون نفر تا انتخابات ۱۴۰۰ تحت پوشش روشنگری از طریق فضای مجازی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: برنامه نظارت از استان‌ها داریم که سال گذشته به دلیل کرونا متوقف شد و اکنون شروع شده است و هدف از این کار رصد فعالیت‌های استان‌ها در موضوع بسیج در تمام ابعاد است که نسبت به تنگناها نظارت بیشتری داشته باشیم و از طرفی نیز پیشنهادات و نظرات را دریافت کنیم.

وی بیان کرد: یک تغییراتی در بسیج رخ داده که سال ۹۹ سال آزمایشی آن است و سال آینده به صورت کامل نهادینه خواهد شد.

رئیس بسیج مستضعفین گفت: در همین راستا نخستین سند راهبردی ۱۰ ساله برای بسیج تدوین شده که مبنی بر بیانیه گام دوم انقلاب است و به مقام معظم رهبری ارائه شده است.

وی بیان کرد: نقشه راه وصول این سند بخشی با هماهنگی هیئت‌های عالی اندیشه ورز تهیه شده است.

وی ادامه داد: در طرح ثامن هشت میلیون نفر تا انتخابات ۱۴۰۰ تحت پوشش روشنگری از طریق فضای مجازی قرار می‌گیرند.

رئیس بسیج مستضعفین ادامه داد: با بیان اینکه در تمام زمینه‌ها به دنبال تحرک هستیم و برنامه‌ریزی به استان‌ها واگذار شده و ما فقط هدف را مشخص می‌کنیم، عنوان کرد: نماز و فرهنگ مواصات وکمک مومنانه، فقر زدایی، نشاط و تفریحات سالم از برنامه‌هایی است که در سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

وی بیان کرد: حرکت عمومی در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در حال الگوسازی است که در شهرهای سمنان، بندرعباس و بابلسر انجام شده و موفقیت‌های خوبی داشتیم.

رئیس بسیج مستضعفین ادامه داد: چهارمحال و بختیاری در کشاندن مسئولان در دل مردم برنامه داشته که باید قوی پیگیری شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه