مرکز تماس دفاتر خدمات قضایی راه‌اندازی شد
همراه ما باشید

مرکز تماس دفاتر خدمات قضایی راه‌اندازی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از آغاز به کار مرکز تماس این کانون به صورت رسمی از امروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حسن روحانی‌نیا مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از راه‌اندازی مرکز تماس کانون دفاتر خدمات قضایی خبر داد و اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی این مرکز، امکان پاسخگویی سریع و دقیق به ذینفعان و بهره‌مندان خدمات الکترونیک قضایی است.

به گفته وی، مخاطلان ابین مرکز می‌تواند از وکلا، کارشناسان و مشاوران که ممکن است در حوزه خودکاربری سؤالات و ابهاماتی را داشته و یا از اشخاص عادی جامعه باشند که ممکن است سوالاتی در حوزه‌های مختلف مربوط به دفاتر خدمات و یا کلیت خدمات الکترونیک قضایی داشته باشند.

روحانی نیا تأکید کرد: از این پس تمامی کاربران اعم از اشخاص حقیقی و یا حقوقی می‌توانند ضمن تماس با شماره تلفن‌های ۸۸۵۵۶۳۳۲، ۸۸۱۰۹۱۳۲ و ۸۸۷۰۹۳۷۲ این مرکز از خدمات کارشناسان در خصوص ارائه خدمات الکترونیک قضایی و نیز پشتیبانی حقوقی و فنی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در فاز نخست راه‌اندازی، مرکز تماس کانون دفاتر خدمات الکترویک قضایی روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ و روز‌های پنجشنبه نیز از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ آماده ارایه خدمات مشاوره‌ای است.

مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تأکید کرد: با تدابیر اتخاذ شده کارشناسان این مرکز همه روزه پس از پایان ساعات اداری نیز تا ساعت ۲۳ بصورت oncall پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم و پس از تکمیل زیرساخت‌های لازم، زمان ارائه خدمات مرکز تماس کانون به ساعات بیشتر و ایام تعطیل تسری خواهد یافت.

شایان ذکر است کارشناسان این مرکز از میان مجرب‌ترین کارشناسان که کاملا با بخش خدمات الکترونیک قضایی و خدمات خاص دفاتر قضایی آشنایی داشته و آموزش‌های تکمیلی را نیز سپری کرده‌اند، انتخاب شده‌اند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه