صندوق صدقات الکترونیکی رونمایی شد
همراه ما باشید

صندوق صدقات الکترونیکی رونمایی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - با حضور رئیس مرکز برنامه ریزی کمیته امداد و برای نخستین بار در کشور صندوق صدقات الکترونیک در قزوین اختراع و رونمایی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ با حضور رئیس مرکز برنامه ریزی کمیته امداد و برای نخستین بار در کشور صندق صدقات الکترونیک در قزوین رونمایی شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین در این مراسم بیان کرد: با توجه به ضرورت افزایش سامانه های مجازی و تسهیل در پرداخت های مختلف، کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در حال بسترسازی پرداخت های نیکوکاری به صورت الکترونیک است.

فرزاد فرهادی ادامه داد: در حال حاضر سامانه هایی چون کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷*، اپلیکیشن سکه، سایت نیک یار، تلفن ۳۳۸۰۸، کارت های مجازی بانکی، سایت ۳۳۸۰۸.ir و ... برای دریافت کمک های مردمی راه اندازی شده است.

وی عنوان کرد: در تازه ترین اقدام که برای نخستین بار در کشور در استان قزوین رونمایی شد، صندوق صدقات الکترونیک  است که تماما توسط کارشناسان فن آوری اطلاعات و مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اختراع شده و به نام کمیته امداد امام خمینی (ره) ثبت اختراع شده است.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین افزود: در صندوق صدقات الکترونیک این امکان وجود دارد که با نزدیک کردن گوشی همراه و یا کارت های پرداخت به صفحه "ال.سی.دی" صندوق صدقات پرداخت با ارقام تعیین شده توسط پرداخت کننده برای نیازمندان از حساب بانکی افراد کسر شده و به حساب ابن نهاد واریز می گردد.

وی تصریح کرد: در این روش دیگر نیازی به انتخاب شماره حساب و وارد کردن رمز دوم نیست و تنها با یک بار انتخاب پرداخت ها انجام می شود البته امکان هر گونه تغییری در پرداخت ها از سوی پرداخت کننده وجود دارد.

فرهادی اعلام کرد: صندوق صدقات الکترونیک قابلیت نصب در ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، پایانه ها، مراکز خرید و سایر اماکن عمومی با ظرفیت های بالا را دارد.

وی یادآورشد: با توجه به لزوم سرعت در دریافت و رساندن کمک های مردمی به دست نیازمندان بسترهای مجازی و الکترونیک را گسترش می دهیم حتی در طرح های اکرام ایتام و محسنین کمک های حامیان مستقیما به شماره حساب ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت واریز می شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه