آغاز به کار الکامپ از دوم اردیبهشت ماه
همراه ما باشید

آغاز به کار الکامپ از دوم اردیبهشت ماه

آغاز به کار الکامپ از دوم اردیبهشت ماه

آی‌سی‌تی‌نیوز - بیست و پنجمین دوره برگزاری بزرگترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر کشور از تاریخ دوم اردیبهشت آغاز خواهد شد. این در حالی است که بخش‌های الکام استارز، الکام گیمز و الکام جابز نیز حضور خواهند داشت.

بیست و پنجمین دوره برگزاری بزرگترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر کشور از تاریخ دوم اردیبهشت آغاز خواهد شد. این در حالی است که بخش‌های الکام استارز، الکام گیمز و الکام جابز نیز حضور خواهند داشت.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) اعلام کرد از آن‌جا که خلق آینده بهتر با درخشش ستاره های نوظهور الکام استارز امکان پذیر می‌شود، همانند 4 دوره گذشته و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور در بخش رقابتی کسب و کارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهیم بود.

به منظور رونق تولیدات دیجیتال و نوآورانه، بخش الکام گیمز با حضور فعالان و بازیگران زیست بوم بازی‌های رایانه‌ای از دیگر بخش‌های مهم و پر مخاطب الکامپ امسال خواهد بود.

بی تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمند سازی سرمایه های ارزشمند انسانی است که برای اولین بار در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت‌افزایی و توانمند سازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب و کارهای مرتبط، یکی از مهمترین بخش های الکامپ 25 است که بصورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه