برای رفع مشکلات سامانه شاد در تلاش هستیم
همراه ما باشید

برای رفع مشکلات سامانه شاد در تلاش هستیم

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر آموزش و پرورش از تلاش‌های این وزارتخانه برای رفع مشکلات سامانه شاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ محسن حاجی میرزایی پس از شرکت در کمیسیون آموزش مجلس در جمع خبرنگاران، مشکلات سامانه شاد را ناشی از نرم افزار مورد استفاده، زیرساخت‌های این سامانه و پهنای باند دانست و گفت: جمعی از همکاران ما در وزارت آموزش و پرورش در حال جمع آوری اشکالات هستند و با مجموعه‌های مرتبط برای حل و فصل مسائل و مشکلات رایزنی می‌کنند.
وزیر آموزش و پرورش سامانه شاد را یک سامانه بومی خواند و افزود: به هر حال حدود ۱۱۰ هزار مدرسه با بیش از ۵۵۰ هزار کلاس داریم که همین الان روزانه بیش از ۱۰۰ هزار ارتباط زنده روی سامانه شاد برقرار می‌شود و ممکن است انبوه ارتباطات، اشکالاتی را در عمل به وجود بیاورد، اما با اطمینان می‌گوئیم که همه تلاش ما بر این است که اشکالات را به تدریج شناسایی و رفع کنیم.
آقای حاجی میرزایی ابراز امیدواری کرد: این مشکلات به زودی حل و فصل شود.
وی در ادامه سند تحول بنیادی آموزش و پرورش را مهمترین ماموریت این وزارتخانه توصیف کرد و گفت: ما نمی‌توانیم این سند تحول را یک برنامه در کنار سایر برنامه‌ها یا به عنوان یک اولویت در کنار سایر اولویت‌ها ببینیم.
وزیر آموزش و پرورش افزود: همه آموزش و پرورش یعنی سند تحول، بنابراین همه تلاش ما معطوف به این است که این سند تحول را اجرایی کنیم.
آقای حاجی میرزایی همچنین گفت: گزارشی از اقدامات انجام شده درباره این سند به اعضای کمیسیون آموزش مجلس ارائه شد و نمایندگان مجلس هم دیدگاه و نظرات خود را ارائه کردند که ادامه بحث به جلسات بعدی موکول شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه