وزارت علوم پیگیر رایگان کردن اینترنت دانشجویان
همراه ما باشید

وزارت علوم پیگیر رایگان کردن اینترنت دانشجویان

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم گفت: تقریباً تمام زیرساخت‌ها برای برگزاری کلاسهای آنلاین فراهم شده و وزارت علوم تلاش می‌کند با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، روند رایگان شدن اینترنت برای دانشجویان و استادان را تسریع کند.

عبداللهی نژاد در گفت‌گو با برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو با اشاره به آغاز کلاس‌های درس دانشگاهی از ۱۵ شهریور ماه، گفت: بنا بر تصمیمات اتخاذ شده و با توجه به شرایط موجود، بر تداوم آموزش‌های الکترونیک تأکید شده و جلساتی نیز در این زمینه برگزار شده و در حال حاضر کارگاه‌های آموزش‌های الکترونیک در حال برگزاری است.

وی افزود: در خصوص ارتقاء سطح تجربیات میان دانشگاه‌ها تصمیمات خوبی اتخاذ شده است و دانشگاه‌ها خیلی روان‌تر وارد این عرصه شدند و انتقادها از روند برگزاری کاهش پیدا کرده است. تقریباً تمام زیرساخت‌ها برای برگزای کلاس‌های آنلاین فراهم شده است و وزارت علوم تلاش می‌کند با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، روند رایگان شدن اینترنت برای دانشجویان و استادان را تسریع کند.

در همین رابطه آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره بسته های اینترنتی معلمان و دانشجویان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سایت ictgifts.ir برای ثبت نام معلمان عزیز بازمانده از دریافت بسته های آموزش مجازی تا ۵ روز در دسترس است.
در هفته اول مهر جزییات نحوه ثبت نام و دریافت اینترنت دانشجویان عزیز اعلام و خدمت ایشان تقدیم خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه