شادینو به شبکه شاد اضافه شد
همراه ما باشید

شادینو به شبکه شاد اضافه شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - امکان بهبود فرآیندهای آموزشی و تعاملی جامعه مدیران و معلمین با افزایش ظرفیت‌ها در نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموز با توسعه «شادینو» در شبکه شاد فراهم شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش، شادینو قابلیتی است که در نسخه جدید شاد اضافه شده است.

در شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در فرآیند آموزش دانش آموزان، پیش از بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی از نسخه جدید شاد رونمایی شد.

شادینو به‌منظور ایجاد یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای که اساس آن بهبود فرآیندهای آموزشی و تعاملی جامعه مدیران و معلمین است، توسعه داده ‌شده است چراکه دانش هنگامی می‌تواند به بهبود و ارتقای عملکرد سازمان‌ها منجر شود که در سطح سازمان به اشتراک گذاشته شود، مهم‌ترین بخش شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای مبتنی بر تخصص (مانند لینکدین) اشتراک تجربیات است.

بر اساس این گزارش:در شادینو مدیران و معلمان مهارت‌ها و نمونه‌های موردی از تجربه خود در دوران فعالیت حرفه‌ای خود را در قالب ویدئو، تصویر و متن با دیگران به اشتراک می‌گذراند و همدیگر را به‌منظور آشنایی با تجارب یکدیگر دنبال می‌کنند؛ اشتراک هدفمند دانش در آموزش‌وپرورش منجر به یادگیری سریع‌تر فردی و سازمانی گشته، خلاقیت را توسعه می‌دهد و درنهایت منجر به بهبود عملکرد فرد و سازمان خواهد شد.

در شادینو سبک زندگی حرفه‌ای مدیران و معلمان جریان داشته و آن‌ها با معرفی خود، مهارت‌ها، توانایی‌ها، تحصیلات و راهکارهای پیشنهادی جهت بهبود و پیشرفت مسائل موجود در حوزه آموزشی و پرورشی شبکه‌هایی از افراد هم حرفه با دغدغه مشترک ایجاد می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه