ثبت اطلاعات دفاتر پیشخوان تا 25 شهریورماه تمدید شد
همراه ما باشید

ثبت اطلاعات دفاتر پیشخوان تا 25 شهریورماه تمدید شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری با بیان اینکه خدمات دستگاه‌های دولتی و خصوصی متناسب با رتبه‌بندی به دفاتر واگذار می شود،گفت: ثبت اطلاعات دفاتر پیشخوان تا 25 شهریورماه تمدید شد.

شهرام حی‌شاد مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه خدمات دستگاه دولتی متناسب با رتبه‌بندی به دفاتر پیشخوان واگذار می‌شود، گفت: به علت اینکه تعدادی از دفاتر پیشخوان در ورود به سامانه برای ثبت اطلاعات با مشکلات فنی روبه‌رو بوده‌اند، مهلت ثبت‌ اطلاعات پس از ۲۵ شهریورماه تمدید نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه خروجی اطلاعات دفاتر پیشخوان با توجه به  نقص بعضی  ازاطلاعات واصله چند روز دیگر تمدید شده است، افزود: بعد از پایان رتبه‌بندی دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی خدمات دستگاه‌ها و ارگان‌ها متناسب با رتبه‌بندی به دفاتر واگذار می‌شوند.

حی‌شاد تصریح کرد:‌ در فرصت باقیمانده دفاتر باید در سامانه اطلاعات خود را ثبت کنند.در حال حاضر ما در سراسر کشور دارای ۶۹۳۶ دفتر پیشخوان شهری و ۲۲ دفتر روستایی هستیم که همه آنها دارای استانداردهای مورد نیاز هستند. این در حالی است که سنجه‌های نظارت ارزیابی توسط کمیسیون وزارت ارتباطات برای این دفاتر ابلاغ شده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه