دوشنبه‌های استارتاپی در حوزه ورزش برگزار می‌شود
همراه ما باشید

دوشنبه‌های استارتاپی در حوزه ورزش برگزار می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - رویداد آنلاین «دوشنبه‌های استارتاپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه ورزش دوشنبه این هدف برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری مرکز ملی نوآوری و شتابدهی فناوری‌های ورزشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار می شود.

در این رویداد که روز دوشنبه ۲۴ شهریور ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود ۶ استارتاپ این حوزه توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارایه می‌کنند.
همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارایه می‌شود.

این رویداد به صورت آنلاین برگزار می شود وبرای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday  در این رویداد حاضر شوند.

در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری وشکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود، بنابراین استارتاپ هایی که موفق به مشارکت صندوق های ژیوهش و فناوری شوند از حمایت صندوق نوآوری نیز برای توسعه طرح خود بهره مند می شوند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه