آیفون ۴.۷ اینچی اپل در راه آست
همراه ما باشید

آیفون ۴.۷ اینچی اپل در راه آست

آیفون ۴.۷ اینچی اپل در راه آست

آی‌سی‌تی‌نیوز - گفته شده که این تلفن هوشمند به ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، یک چیپست جدید A13 اپل و دوربین تکی مجهز خواهد شد و تنها ۶۵۰ دلار هزینه خواهد داشت.

گفته شده که این تلفن هوشمند به ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، یک چیپست جدید A13 اپل و دوربین تکی مجهز خواهد شد و تنها ۶۵۰ دلار هزینه خواهد داشت.

سال گذشته اپل خط تولید آیفون SE را متوقف کرد اما بعضی فروشگاه ها هنوز هم چنین آیفونی را می‌فروشند. هنوز کاربران زیادی به این مدل‌ آیفون علاقه‌ی زیادی دارند و دوست دارند آیفونی با سایز کوچک داشته باشند.

 

با این حال به نظر می‌رسد که آیفون ۴.۷ اینچی از لحاظ ظاهری به آیفون ۸ شباهت زیادی داشته باشد چرا که از شاسی مشابهی برای تولید آن استفاده خواهد شد.

علاوه بر این گزارش شده که آیفون ۴.۷ اینچی قرار است کلید هوم داشته باشد و از ویژگی  Touch ID نیز بهره ببرد. باید گفت که آیپد ایر و آیپد مینی جدید اپل به قابلیت Touch ID مجهز شده بودند و بعید نیست که کمپانی کوپرتینویی چنین انتخابی را برای این آیفون کوچک جدید، تکرار کند.

 

با تمامی این اوصاف، عرضه یک آیفون کوچک با مشخصات نسل فعلی می‌تواند به نفع اپل تمام شود چرا که گوناگونی مدل های آیفون را بیشتر می‌کند و کاربران می‌توانند گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشد. روندی که اکنون سامسونگ موفق شده به کمک آن به سطلنت در قلمروی تلفن های هوشمند برسد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه