مشارکت اسراییل و هند در حوزه امنیت سایبری
همراه ما باشید

مشارکت اسراییل و هند در حوزه امنیت سایبری

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت هندی آسترائیا با شرکت اسرائیلی سایبینت برای اجرای یک اردوی آموزشی مشترک امنیت سایبری همکاری می‌کند.

سایبینت (Cybint)، شرکت جهانی آموزش سایبری اعلام کرد که با « Astraea Solutions»، اولین شریک آموزشی معتبر خود در هند مشارکت خواهد کرد.

آسترائیا از طریق این همکاری، 2 اردوی آموزشی امنیت سایبری شرکت اسرائیلی را در 2 مرحله در هند پیاده خواهد کرد. در مرحله اول، مطابق با محدودیت‌های بیماری کووید-19، آسترائیا با یادگیری از راه دور یک اردوی آموزشی شغل-محور ارائه می‌دهد. در مرحله دوم هر 2 شرکت تصمیم دارند از طریق مراکز آموزشی آسترائیا در دهلی نو، لاکنو، جیپور و سایر شهرها یک اردوی آموزشی را در دسترس قرار دهند. آسترائیا، ارائه دهنده خدمات بهداشتی و امنیت سایبری با محوریت فناوری است.

روی زور (Roy Zur)، مدیرعامل و مؤسس سایبینت گفت :«ما مفتخریم که آسترائیا به شبکه مرکز سایبری ما بپیوندد و مشتاق هستیم که برنامه‌های امنیت سایبری دنیای واقعی و مبتنی بر مهارت را در هند اجرا می‌کنیم. این همکاری به دنبال اعلامیه‌های اخیر مراکز معتبر سایبینت در سنگاپور و میانمار مطرح شدند و ما از دیدن برنامه‌های آموزش امنیت سایبری نوآورانه در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه بسیار هیجان‌زده هستیم.»

اردوی آموزشی سایبینت، یک آموزش فشرده 3 ماهه است که سابقه‌ای در تقدم فارغ‌التحصیلان خود در مشاغل پردرآمد امنیت سایبری در سطح بالایی دارد. به گفته شرکت سایبینت، با استفاده از یک روش یادگیری سریع ناشی از پیشینه نظامی شرکت اسرائیلی، تمرکز شدیدی روی مهارت‌های تقاضا و برنامه درسی وجود دارد که با توجه به روندهای موجود در صنعت امنیت سایبری اطلاع‌رسانی می‌شود و به افراد بدون پیش زمینه قبلی برای ورود به حوزه امنیت سایبری اجازه ورود می‌دهد.

کوشیک رِی (Kaushik Ray)، مدیر Astraea Solutions اظهار داشت :«امنیت سایبری منحصر به فرد استریال زیرا این یک زمینه نسبتاً جدید و در حال تحول سریع است که به مهارت‌های عمیق و آماده در بازار نیاز دارد. این اردوی آموزشی مشترک فرصتی بی‌نظیر برای فارغ‌التحصیلان و هندی‌های جویای تغییر حرفه‌ای در حوزه دفاع سایبری محسوب می‌شود. ما این مشارکت را انتخاب کردیم، زیرا این تنها برنامه کلیدی است که به حرفه‌های دفاع سایبری و تنوع نقش آن در هند بسیار تمرکز دارد.»

منبع:سایبربان

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه