زمان عرضه پلی استیشن 5
همراه ما باشید

زمان عرضه پلی استیشن 5

زمان عرضه پلی استیشن 5

آی‌سی‌تی‌نیوز - بر اساس این شایعه، نسخه جدید اساسینز کرید، ریمسترهای The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima، نسخه رایگان پابجی که به طور اختصاصی برای پلی استیشن 5 ریمستر شده، Gran Turismo 7 و در نهایت GTA VI از همان ابتدای عرضه پلی استیشن 5، در دسترس کاربران این کنسول قرار خواهد گرفت.

بر اساس این شایعه، نسخه جدید اساسینز کرید، ریمسترهای The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima، نسخه رایگان پابجی که به طور اختصاصی برای پلی استیشن 5 ریمستر شده، Gran Turismo 7 و در نهایت GTA VI از همان ابتدای عرضه پلی استیشن 5، در دسترس کاربران این کنسول قرار خواهد گرفت. در ضمن، ظاهرا پلی استیشن بعدی از همان ابتدا از پلی استیشن وی‌آر پشتیبانی خواهد کرد که البته در این گزارش اشاره‌ای به لیست بازی‌های آن نشده است.

به نظر می‌ٰرسد که سونی از وضعیت ضعیف پلی استیشن 4 در زمان عرضه درس گرفته و شاهد عرضه بازی‌های بزرگی همزمان با عرضه جهانی کنسول بعدی این کمپانی خواهیم بود. البته هنوز نمی‌توان صحت چنین شایعه‌ای را به هیچ عنوان تایید کرد.

عرضه ریمستر انحصاری‌های پلی استیشن 4 برای کنسول بعدی سونی اتفاق چندان عجیبی نیست اما عرضه GTA VI در حالی که راک‌استار هنوز حتی این بازی را معرفی نکرده و ظاهرا پروژه بعدی این کمپانی هم قسمت دوم Bully است، کمی دور از انتظار خواهد بود.

 

از سوی دیگر، عناوین راک‌استار همیشه جایگاه بالایی در لیست فروش‌ بازی‌ها در سرتاسر جهان دارند و به همین دلیل بعید به نظر می‌رسد کمپانی Take- Two Interactive که ناشر بازی‌های راک‌استار است، دست به عرضه بازی انحصاری با همکاری سونی بزند.

طی ما‌ه‌های اخیر شایعات زیادی در رابطه با عرضه کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت در سال ۲۰۲۰ و حتی ۲۰۲۱ منتشر شده‌اند. در همین راستا، پیش از این هم تصاویری از کنترلر و کیت توسعه پلی استیشن بعدی در سطح اینترنت منتشر شده بود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه