ایجاد سامانه ارتباطی بین سازمان بنادر و سازمان تعزیرات
همراه ما باشید

ایجاد سامانه ارتباطی بین سازمان بنادر و سازمان تعزیرات

آی‌سی‌تی‌نیوز - دهقانی نیا گفت: با ایجاد ارتباط بین سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان تعزیرات حکومتی اگر خدمت گیرنده ای دارای سابقه محکومیت قطعی از بابت اجرای جرم قاچاق باشد، امکان دریافت خدمات نخواهد داشت.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در بخش ویژه «باسخنگویان» در خصوص بررسی عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز دهقانی نیا سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت تلفنی گفتگو کرد.

دهقانی نیا از ارتباط بین سازمان بنادر ودریانوردی و سازمان تعزیرات حکومتی و پیگیری ایجاد این ارتباط با پایگاه محکومین قاچاق کالا و ارز در هفته گذشته خبر داد و گفت: بر این اساس اگر خدمت گیرنده ای از سازمان بنادر و دریانوردی دارای سابقه محکومیت قطعی از بابت اجرای جرم قاچاق باشد، این شخص امکان دریافت خدمات را از سازمان بنادر و دریانوردی نخواهد داشت.

وی افزود: برای اینکه این امر اجرا شود، باید ارتباط بین سازمان و دریانوردی، تعزیرات حکومتی و پایگاه محکومین قاچاق کالا و ارز شکل می گرفت که این اتفاق محقق شد و به زودی این مسئله را به صورت سیستم و الکترونیک خواهیم داشت.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز درباره دیگر اقدامات صورت گرفته توضیح داد و بیان کرد: یکی دیگر از اتفاقاتی که در این امر صورت پذیرفته است، ساماندهی امور مربوط به تبادل اطلاعات سامانه های انبارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت و هم سامانه انبار دبیرخانه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است. از ابتدای هفته جاری سامانه دوم عملیاتی و مستقر شده است.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه