اخذ رایگان شناسه کالا از طریق سامانه جامع تجارت
همراه ما باشید

اخذ رایگان شناسه کالا از طریق سامانه جامع تجارت

آی‌سی‌تی‌نیوز - سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از صدور رایگان شناسه کالا از طریق سامانه جامع تجارت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی ، یوسف پایدار با بیان اینکه این امر در راستای تسهیل امور و رفع موانع فعالیت واحدهای تولیدی و تجاری پیش بینی شده است ، گفت : تمامی واحدهای مشمول اجرای طرح شناسه کالا (موضوع ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ) اعم از واحدهای تولیدی ، صنفی و صنعتی لوازم خانگی ، کیف و کفش و البسه و پوشاک می توانند نسبت به اخذ شناسه کالا به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه وجهی اقدام نمایند .

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان افزود : فعالین اقتصادی می توانند از طریق ثبت نام در سامانه جامع تجارت به آدرس www.ntsw.ir ، بعد از بارگذاری نقش در سامانه جامع تجارت با همان نام کاربری و رمز عبور ، وارد سامانه شناسه کالا به آدرس www.cid.ntsw.ir شده و پس از تکمیل فیلدهای توصیفی کالا نسبت به اخذ شناسه کالا اقدام نمایند.

وی گفت : شهروندان می توانند از طریق شماره گیری #7777*4* و وارد کردن شناسه 13 رقمی کالا ضمن اطمینان از اصالت کالا ، مشخصات کالای مورد نظر خود را نیز دریافت نمایند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه