ضرورت ورود مگفا به بازارهای نوین فاوا
همراه ما باشید

ضرورت ورود مگفا به بازارهای نوین فاوا

آی‌سی‌تی‌نیوز - رییس هیئت عامل ایدرو در بازید از مگفا بر ضرورت ورود این شرکت به حوزه‌ها، بازارهای مختلف نوین و عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از مگفا در خصوص اینکه یکی از وظایف هلدینگ، خلق ارزش از طریق هم‌افزایی در زیر مجموعه‌ها است، اظهار داشت:ایدرو تلاش می‌کند با بهم‌رسانی موضوعات مختلف در فضاهای زیر مجموعه، چنین نقشی را ایفا کند، همچنین از مگفا انتظار می‌رود با بازنگری در ساختار، بتواند با حداکثر سرعت بالای تغییر و تحول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و انعطاف خود را با این تغییرات همراه و همگام کند.

رییس هیئت عامل ایدرو با تاکید بر اینکه حوزه توسعه فناوری بایستی محور عمده فعالیت‌های‌مگفا باشد، تصریح کرد:افرایش توانمندی مگفا در صنایع هایتک باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این مقوله باید با قدرت پیگیری شود.

بیات در ادامه احیاء هویت‌مگفا را ضروری توصیف کرد و گفت:مگفا باید ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را در حوزه کسب و کار و خدمات به بخش‌های متنوع دولتی و خصوصی بیشتری ارائه کند تا نقش پررنگ‌تری در بازار این حوزه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رییس هیئت عامل ایدرو از نمایشگاه دستاوردهای‌مگفا در حوزه فناوری‌های نوین  و برخی از محصولات فناورانه و هوشمند مانند کنتورهای هوشمند، ردیاب خودرو، کیت کارخانه هوشمند، روشنایی هوشمند دیدن کرد.

مگفا یکی از شرکت‌های تابعه ایدرو است که در حوزه فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد.

پیگیری مطالبات معوقه و فروش اموال مازاد مگفا از دیگر موارد تاکیدی رییس هیئت عامل ایدرو در این بازدید بود و همچنین مدیرعامل مگفا نیز گزارشی از اقدامات و پروژه‌های در دست اجرای این شرکت مانند سامانه‌های مختلف حوزه دولت الکترونیکی، پروژه شهرهای هوشمند، پروژه مراکز تعالی تحول دیجیتال، سامانه مدیریت هوشمند ناوگان برون شهری، هوشمندسازی تجارت الکترونیکی، طرح تحلیل هوشمند قوانین و… ارائه کرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه