توزیع مودم و اینترنت رایگان به هیات‌های مذهبی
همراه ما باشید

توزیع مودم و اینترنت رایگان به هیات‌های مذهبی

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از توزیع 104 عدد مودم به همراه اینترنت رایگان به هیات های مذهبی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، علی دلگیر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ضمن اشاره به برگزاری مجالس عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدا... الحسین(ع) گفت: در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی به منظورکاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، و برطبق هماهنگی های صورت گرفته با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به همه هیئاتی که در سامانه بیرق ثبت نام کرده اند، یک مودم رایگان ایرانسل به همراه 100 گیگ اینترنت اهدا می شود.
وی با اشاره به حجم اینترنت اختصاص یافته به مودم های مذکور افزود: متناسب با فعالیت هر هیات، حجم اینترنت آنها نیز قابل شارژ است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی در پایان با اشاره به اینکه هیئات مذهبی می توانند با ثبت نام در سامانۀ پخش برنامه های فرهنگی-مذهبی به نشانی heyatonline.ir ، آیین های مذهبی، سخنرانی ها و عزاداری های محرم را برای مخاطبانشان به صورت زنده نیز پخش کنند خاطر نشان کرد: این سامانه که توسط اپراتور ایرانسل طراحی شده است، نخستین بار در ماه رمضان امسال راه اندازی شد و قابلیت ارتباط گیری با هیات های شیعی سراسر جهان را نیز به همراه دارد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه