اپل با یک شرکت بازی‌ساز درگیر شد
همراه ما باشید

اپل با یک شرکت بازی‌ساز درگیر شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - اپل بعد از حذف برنامه بازی فورت نایت از فروشگاه آنلاین برنامه های خود، به نبرد شرکت سازنده این بازی به نام اپیک گیمز رفته است.

به گزارش فارس به نقل از آسین ایج، اپل نرم افزارهای شرکت های سازنده بازی های ویدئویی که تلاش می کنند این شرکت را دور زده و از پرداخت ۳۰ درصد حق العمل اپل خودداری کنند، از فروشگاه آنلاین خود حذف می کند.

بسیاری از شرکت های سازنده بازی های ویدئویی این رویه اپل را ناعادلانه می دانند و تلاش می کنند به هر نحو ممکن اپل را دور بزنند.

شرکت اپیک گیمز که سازنده بازی محبوب فورت نایت است، روز گذشته از یک قاضی خواسته تا جلوی انتقام گیری اپل را بگیرد. اپل بعد از حذف برنامه بازی فورت نایت به اپیک گیمز اعلام کرده که دسترسی به ابزار مورد نیاز این شرکت برای سازگارسازی تولیداتش با آیفون را نیز مسدود می کند و این مساله می تواند ضرر و زیان زیادی به اپیک گیمز وارد کند.

ایپک گیمز بدون دسترسی به این ابزار دیگر نمی تواند بازی های تولیدی خود را با آیفون، آی پد و رایانه های مک سازگار کند و لجبازی اپل باعث درگیری قضایی دو طرف شده است.

در عین حال اپل بر تصمیم خود اصرار دارد و می گوید تا ده روز دیگر یعنی ۲۸ آگوست دسترسی اپیک گیمز به ابزار یادشده را مسدود می کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه