هوشمند سازی پلیس تا پایان سال تکمیل می‌شود
همراه ما باشید

هوشمند سازی پلیس تا پایان سال تکمیل می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه زیر ساخت های لازم هوشمند سازی پلیس تا پایان سال تکمیل می شود، گفت: پلیس راهور در اولویت هوشمند سازی قرار دارد.

سردار حسین اشتری در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم خراسان جنوبی علی رغم مشکلاتی از جمله فقر و محرومیت در پشتیبانی از نظام و حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب پیشتاز بوده‌اند.

وی با بیان اینکه این استان مردمی سخت‌کوش و ولایی دارد، عنوان کرد: مردم این استان بیشترین میزان مشارکت را در برگزاری انتخابات‌ها داشته‌اند.

فرمانده ناجا خدمت در نیروی انتظامی را یک نعمت الهی دانست و گفت: نیروی انتظامی با پشتیبانی و همراهی مردم تا کنون اقدامات مؤثری در تأمین نظم و امنیت انجام داده است.

سردار اشتری با بیان اینکه هوشمندسازی پلیس از اولویت‌های این سازمان است، عنوان کرد: با استفاده از ظرفیت نخبگان و تکنولوژی‌های روز هوشمند سازی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با اذعان به اینکه اقدامات هوشمند سازی پلیس تا پایان سال تکمیل می‌شود، گفت: پلیس راهور به دلیل اینکه در پیشانی خدمات رسانی به مردم است در اولویت هوشمند سازی قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: آموزش کارکنان و نیروهایی که از تجهیزات و فناوری روز باید استفاده کنند در حال انجام است تا بتوانیم تا پایان سال ۱۴۰۰ همه خدماتی را که به مردم ارائه می‌دهیم با استفاده از فناوری‌های روز باشد.

 

وی تصریح کرد: این هوشمند سازی خدمت رسانی را با سرعت و دقت بیشتر که نتیجه آن امنیت و آرامش بیشتر برای مردم است پیش خواهد برد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه