قابلیت نمایش صفحه گوشی به اسکایپ اضافه شد
همراه ما باشید

قابلیت نمایش صفحه گوشی به اسکایپ اضافه شد

قابلیت نمایش صفحه گوشی به اسکایپ اضافه شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - با این به‌روزرسانی،‌کاربران اسکایپ می‌توانند هر آن چیزی که در گوشی وجود دارد را با دیگران به اشتراک بگذارند. برای نشان دادن کاربرد این ویژگی، مایکروسافت از مثال‌هایی نظیر «نمایش پروژه به صورت پاور پوینت» و «خرید آنلاین به همراه دوستان» استفاده کرده است.

با این به‌روزرسانی،‌کاربران اسکایپ می‌توانند هر آن چیزی که در گوشی وجود دارد را با دیگران به اشتراک بگذارند. برای نشان دادن کاربرد این ویژگی، مایکروسافت از مثال‌هایی نظیر «نمایش پروژه به صورت پاور پوینت» و «خرید آنلاین به همراه دوستان» استفاده کرده است.

از سوی دیگر، اضافه شدن چنین قابلیتی به این معنا است که اسکایپ به عنوان یک سرویس مختص به کاربران عادی و کسب و کارهای کوچک، به سمت سرویس‌های تجاری مشابه مانند Zoom و GoTo Meeting در حال حرکت است.

 

البته قابلیت به اشتراک گذاری نمایشگر موبایل طی تماس ویدیویی در حال حاضر هنوز به طور رسمی در اختیار کاربران قرار نگرفته و برای تست آن باید در نسخه‌ی بتا ثبت نام کنید. البته طبق اعلام سایت ورج، این قابلیت هنوز به نسخه بتای iOS اضافه نشده و بنابراین برای آزمایش این ویژگی تازه باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

البته این موضوع به معنای عدم انتشار به‌روزرسانی جدید اسکایپ برای iOS نیست و همان‌طور که در تصویر شاخص این مطلب مشخص است، این ویژگی علاوه بر نسخه‌ اندروید اسکایپ، در دسترس کاربران iOS هم قرار خواهد گرفت. جدا از این موارد، اشتراک گذاری تماس ویدیویی، اسکایپ را از رقبای خود مانند مسنجر، واتس اپ و اسنپ چت که هنوز از چنین قابلیتی پشتیبانی نمی‌کنند، جدا می‌کند.

این سرویس طی چند ماه گذشته به‌روزرسانی‌های مهمی را دریافت کرده که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها، اضافه شدن قابلیت تماس ویدیویی پنجاه نفره است. مدتی پیش هم، نسخه تحت وب اسکایپ به‌روزرسانی مهمی را دریافت کرده بود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه