دورکاری کارمندان فیس‌بوک تا تابستان سال 2021
همراه ما باشید

دورکاری کارمندان فیس‌بوک تا تابستان سال 2021

آی‌سی‌تی‌نیوز - سخنگوی فیس بوک گفت: به علت شیوع کرونا به کارمندانش اجازه خواهد داد تا تا جولای سال 2021 (تابستان آینده) دورکاری کنند و هزار دلار برای نیازهای دفتر کار در منزل به کارمندانش پرداخت خواهد کرد.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، سخنگوی فیس بوک گفت به علت شیوع کرونا به کارمندانش اجازه خواهد داد تا تا جولای سال 2021 (تابستان آینده) دورکاری کنند و هزار دلار برای نیازهای دفتر کار در منزل به کارمندانش پرداخت خواهد کرد.

شرکت فناوری دیگر نیز اخیرا چنین اقداماتی انجام داده اند.

شرکا آلفابت گوگل (Alphabet) در اواخر ماه جولای اعلام کرد کارمندانی که نیاز به حضورشان در دفترکار نیست، می توانند تا پایان ژوئن 2012 دورکاری کنند.

توئیتر نیز به صورت نامحدود برای برخی از کارمندان خود، دورکاری فراهم کرده است.

یک سخنگوی فیس بوک در ایمیلی گفت: «بر اساس توصیه کارشناسان سلامت و دولت و همچنین تصمیمات داخلی در رابطه با این موضوعات، ما به کارمندان خود اجازه دادیم تا به صورت داوطلبانه تا جولای 2021 دورکاری کنند.»

«بغلاوه، ما به کارمندان خود هزار دلار برای نیازهای دفتر کار در منزل می پردازیم.»

فیس بوک اعلام کرد این شرکت، دفاتر خود را با ظرفیت محدودی که راهبرد دولت اجازه می دهد و در مکان هایی که شیوع ویروس حدود دو ماه شروع به کاهش گذاشته، بازگشایی خواهد کرد.

با این حال، این شرکت افزود بعید است به علت شمار بالای مبتلایان به ویروس کرونا، بسیاری از دفاتر در بسیاری از مکان ها در امریکا و آمریکای لاتین تا پایان سال بازگشایی شوند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه